AB „Klaipėdos vanduo“ nebepriims AB „Grigeo Klaipėda“ nuotekų

Reklama baigsis po sek.

AB „Klaipėdos vanduo“ laikinai stabdo nuotekų priėmimą iš AB „Grigeo Klaipėda“. Šių metų sausį bendrovei „Grigeo Klaipėda“ buvo išduotos prisijungimo sąlygos.

Nuo birželio mėnesio buvo pasirašyta trumpalaikė sutartis, kurioje aiškiai nurodyta, kad įmonė negali viršyti suminės taršos norint gamybines atliekas leisti į miesto nuotekų tinklus. Ši sutartis buvo sudaryti vienam mėnesiui, kuri buvo pratęsta du kartus (liepos ir rugpjūčio mėn.). AB „Grigeo Klaipėda“ birželio ir liepos mėnesiais ženkliai sumažino išleidžiamų teršalų koncentraciją. Tačiau savaitgalį pasiekus suminės taršos limitą AB „Klaipėdos vanduo“ nutraukia laikiną sutartį.

„Nuolat kontroliuojame AB „Grigeo Klaipėda“ į miesto nuotekų tinklus išleidžiamų nuotekų taršą ir kiekį. Bendraujame su AB „Grigeo Klaipėda“ ir abejoms šalims buvo žinoma, kad šį savaitgalį bus pasiektas suminės taršos limitas. Informavome AB „Grigeo Klaipėda“ apie sutarties nutraukimą, taip pat šiandien uždarysime sklendes, kad nuotekos nebūtų leidžiamos į Dumpių nuotekų valyklą“, – sako AB „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Tik įvertinus situaciją Dumpių nuotekų valykloje ir nustačius leidžiamą teršalų kiekį ir taršą, AB „Klaipėdos vanduo“ spręs dėl naujos trumpalaikės sutarties sudarymo.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių