Akibrokštas – mobilaus punkto dar teks palaukti

Reklama baigsis po sek.

Nors jau šiandien Klaipėdoje, prie „Švyturio“ arenos turėjo būti įrengtas mobilus patikros punktas koronaviruso testams atlikti, vakar vakare uostamiesčio meras pasidalino žinia, kad punkto reikės palaukti, nes Sveikatos apsaugos ministerija nespėjo pasiruošti.

„Sutelkę visas jėgas ir pajėgumus spėjome pasiruošti garsiai išreklamuoto Mobiliojo sveikatos patikros punkto Klaipėdoje, prie „Švyturio“ arenos veikimo pradžiai!
Ir še tau!!! Gavome informaciją iš SAM, kad vis tik jie susivokė, kad nespėjo pasiruošti ir „extra tvarka“ keis nuostatus ir kažkokias reglamentavimo taisykles, ką kažkas “pramigo”…
Įvardinčiau tai kaip akibrokštą visiems mums! Titaniškų pastangų dėka, per parą pasiruošus veiksmui „test, test, test“. Bet kuriuo atveju, rytoj numatytu laiku medikai, technika, mes visi patys būsime prie „Švyturio“ arenos, kad parodyti valdininkams – mes pasiruošę, o jūs?!
Deja, bet dar dieną – kitą tyrimai atliekami nebus…“ – V. Grubliauskas

Reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, taip pat didėjant informacijos srautams, Klaipėdoje pradėjo veikti Karštoji linija, skirta gyventojų konsultavimui dėl Savivaldybės suteikiamų patalpų saviizoliacijai.

Linija veiks visą parą. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių