Apšviesta Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia

Reklama baigsis po sek.

Tamsoje nušvito Gargždų bažnyčia. Pastarąjį mėnesį vykę apšvietimo montavimo darbai – baigti. Ant naujai įrengtų atramų buvo sumontuoti prožektoriai, kurie apšviečia pastato fasadą, priekyje esančią skulptūrą, varpinę. Lapkritį apšviesta ir šiais metais iškelta miesto vėliava.

Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje darbai vyko daugiau nei mėnesį. Darbininkai turėjo ne tik išvedžioti naujus elektros kabelius, bet ir sumontuoti atramas, ant kurių buvo pakabinti prožektoriai. Viena jų dalis nukreipta į fasado išryškinimą, kita – į galinį bažnyčios apšvietimą. Taip pat sumontuoti ir prožektoriai, apšviečiantys priekyje esančią skulptūrą ir 53 metrų aukščio varpinės bokštą su Australijos lietuvių dovanotu laikrodžiu.

Po visų šių darbų jau du dešimtmečius stovinti bažnyčia pagaliau nušvito naujomis spalvomis. Tai – vienas svarbiausių miesto pastatų, tačiau naktimis jo beveik nebūdavo matyti. Man visuomet kirbėjo mintis, kad bažnyčią reikėtų apšviesti, kad ji būtų matoma jau įvažiuojant į Gargždus. Pagaliau šiais metais šią idėją įgyvendinome. Ir dabar, matant galutinį rezultatą, galiu drąsiai pasakyti, kad tą vertėjo padaryti“ – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Visi bažnyčios apšvietimo darbai kainavo kiek daugiau nei 17 tūkstančių eurų. Lapkritį apšviesta ir šiais metais mieste į 18 metrų aukštį iškilusi miesto vėliava.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių