Aptiktas fabrikėlis, kuriame pilstyta alyva ir antikorozinis skystis

Play Video
Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimo.

Tyrimo metu nustatyta, kad fiziniai asmenys, veikdami kitų valstybių juridinių asmenų vardu, nuo 2018-06-01 iki 2020-07-14, ketindami parduoti, galimai iš Lietuvos įmonių įsigijo prekes – automobilinę alyvą ir antikorozinį skystį, kuriuos išpilstė į 1 ir 1,5 litro plastikines talpas, bei neturėdami prekės gamintojo ar jų įgalioto atstovo Lietuvoje leidimo, taip pat pažymėjo talpas lipniomis etiketėmis, apgaulės būdu nurodydami, jog tai tai užsienio šalies gamintojo įmonės prekės.

Kratų metu Klaipėdos rajone, sandėlyje, kuriame buvo ruošiama produkcija realizacijai, ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai aptiko konvejerinį aparatą skirtą pakuoti paruoštą produkciją, etikečių klijavimo aparatą, bei plastikinių talpų su jau užklijuotomis etiketėmis pažymėtomis Vokietijos automobilių gamybos įmonės ženklu, kuriose buvo supilstytas raudonas skystis (etiketėse nurodyta neva tai antikorozinis antifrizas) – viso aptikti 189 litrai, taip pat rastos talpos be etikečių, kuriose išpilstytas raudonos spalvos skystis – viso 15357 litrų, bei pilkose plastikinėse talpose po 1 litrą supilstytas skystis ant kurio nurodyta, kad tai neva Vokietijos įmonės gaminta alyva. Pareigūnai aptiko ir 1130 vnt. naujų dėžių paruoštai produkcijai realizuoti pažymėtų Vokietijos automobilių gamybos įmonės ženklu.

Tokiu būdu asmenys veikdami kitų šalių juridinių asmenų vardu nuo 2018-06-01 iki 2020-07-14, neturėdami prekių ženklų savininkų leidimo, siekdami realizuoti didelį kiekį prekių, pažymėtų svetimu prekių ženklu, padarė didelės žalos.

2020-07-14 atlikę kratas aštuoniose vietose, pareigūnai trims asmenims įteikė pranešimus apie įtarimą dėl galimai pagal LR BK 204 str. 1 d. padarytų nusikalstamų veikų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių