Asfalto sulauks dar 6 Gargždų gatvės

Reklama baigsis po sek.

Intensyviai tvarkant Gargždų miesto gatves ir viešąsias erdves, planuojami ir kiti ilgus metus gyventojų laukti darbai. Jau pateikti Gedimino, Palangos, Saulažolių, Vytenio, Gargždupio ir Žibučių gatvių rekonstravimo projektiniai pasiūlymai.  Bus sutvarkytas visas kvartalas – paklotas asfaltas, išspręsti lietaus nuotekų klausimai, įrengti pėsčiųjų, dviračių takai.

Projektiniai sprendiniai ne visos gatvėse vienodi. Atsižvelgiant į situaciją bus sprendžiama, ar lietaus nuotekas nuvesti į griovius, ar reikalingi lietaus nuotekų tinklai. Taip pat siūlomi ir skirtingi sprendimai dėl šaligatvių, dviračių takų. Gedimino ir Vytenio gatvėse planuojama įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus, Palangos, Saulažolių, Gargždupio ir Žibučių gatvėse ruošiamasi įrengti šaligatvius.

Su projektiniais sprendiniais kviečiame susipažinti čia /index.php?2847128763.

Taip pat gyventojai kviečiami dalyvauti nuotoliniame projektinių sprendinių pristatyme spalio 29 d., teikti savo pasiūlymus.

Prisijungimo nuoroda: https://us04web.zoom.us/j/77228149152?pwd=NU9BalpPWTIzdEVTbkVoSWRRMnBvUT09 (slaptažodis – gargzdai-2).

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių