Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl pandemijos ir atsakingų institucijų rekomendacijas, keičiasi reagavimas į pranešimus

Reklama baigsis po sek.

Į pavojingiausius A ir B kategorijos pranešimus – kuomet yra ar gali kilti reali grėsmė žmogaus sveikatai ir gyvybei – pranešimus policija ir toliau reaguos įprastu būdu. Tačiau keisis reagavimas į C kategorijos pranešimus.

Tai tokie pranešimai, kuomet nekyla grėsmė žmogaus sveikatai ar gyvybei ir nereikalinga skubi pagalba. Pareigūnai į tokius pranešimus reaguos nuotoliniu būdu – ne tik telefonu, bet ir elektroniniu paštu, ar naudodami vaizdo konferencinį ryšį. Jie rinks pirminę informaciją apie įvykį, spręs dėl pajėgų siuntimo į įvykio vietą pagal gaunamus pranešimus, teiks konsultacijas ir pagalbą gyventojams nuotoliniu būdu (pavyzdžiui, dėl pareiškimo pateikimo, dokumentų pateikimo būdo ir t. t.). Esant būtinumui, pareigūnai pradės ikiteisminį tyrimą, susijusį su pranešimu, atliks galimus procesinius veiksmus nuotoliniu būdu.

Policija atkreipia dėmesį, kad žmogui paskambinę pareigūnai neprašys jo kontaktinių duomenų, asmeninių elektroninės bankininkystės slaptažodžių, kitos asmeninės informacijos. Jei žmogui kils bent menkiausias įtarimas, siūlome nutraukti pokalbį ir skambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60000.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių