Baigtas tyrimas dėl disponavimo dideliu narkotinių medžiagų kiekiu ir šaunamuoju ginklu

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo dideliu narkotinių (psichotropinių) medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti ir neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu.

Ikiteisminio tyrimo metu 2019 m. birželio mėnesį policijos pareigūnai atliko kratą 42 m. amžiaus asmens bute, Palangoje, Vanagupės g. Kratos metu rasta kanapių ir beveik 170 g miltelių su narkotine medžiaga – kokainu.


 Šis Klaipėdoje ir Palangoje gyvenantis įtariamasis teisėsaugai gerai žinomas, anksčiau teistas už išžaginimą, turto prievartavimą, sukčiavimą, neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, seksualinį prievartavimą bei kitus nusikaltimus. Kaltininkas buvo sulaikytas ir patalpintas į areštinę, vėliau jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.


    Tolesnio tyrimo metu gauta duomenų, kad minėtas asmuo nusikalstamų veikų vykdymo neatsisakė ir toliau platino narkotines (psichotropines) medžiagas.


    2019 m. spalio mėnesį Klaipėdoje, Priestočio g., KPONTV pareigūnai sulaikė 44 m. amžiaus Klaipėdos rajono gyventoją, pas kurį asmens kratos metu rasta apie 2 g kokaino. Nustatyta, kad šią narkotinę medžiagą pastarasis įsigijo iš jau minėto 42 m. vyriškio.


    Tęsiant operaciją tą pačią dieną Klaipėdoje, Priestočio g., pareigūnai sulaikė narkotines medžiagas įtariama platinusį vyriškį. Atlikus asmens kratą, kratas automobilyje bei gyvenamosiose vietose Palangoje ir Klaipėdoje, rasta kanapių, virš 80 g kokaino, beveik 20 g amfetamino bei 20 tablečių su įvairiomis psichotropinėmis medžiagomis.


    Taip pat rasti savadarbiai šaunamasis ginklas – pistoletas, pagamintas perdirbant Rusijos gamybos dujinį pistoletą „IZH-78-8“, ir duslintuvas bei vienas šovinys.
    Įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.


    Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 5 metų.


    Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių