Baltijos pr. rekonstrukcija: daugiau eismo ribojimų

Reklama baigsis po sek.

Plečiasi rekonstrukcijos darbų zona ties Baltijos pr.-Šilutės pl.-Vilniaus pl. žiedine sankryža. Netrukus darbai užvirs šiaurinėje Vilniaus plento pusėje, ruože nuo geležinkelio viaduko iki Baltijos pr. žiedo.

Nuo rytojaus, gegužės 21 d., 10 val. ryto šioje atkarpoje uždaromas eismas, tačiau kartu vairuotojams atveriamas naujas įvažiavimas į miestą – Lypkių gatvė. Ja pravažiuoti bus galima jau šįvakar nuo 17 val. Šis laikinas kelias, besidriekiantis per Klaipėdos Laisvosios ekonominės zonos (LEZ) teritoriją, sujungia Statybininkų prospektą ir kelią Klaipėda-Šilutė.

Pokyčius, kurių daugelis laukiame, deja, neišvengiamai lydi ir nepatogumai. Tikimės, kad nauja susisiekimo tarp miesto ir rajono galimybė per LEZ teritoriją bent iš dalies palengvins situaciją vairuotojams. O darbai Baltijos prospekte vyksta išties intensyviai – netrukus bus pradėtas ir pačių polių, laikysiančių būsimąją estakadą, įrengimas. Tuo pat metu miestas toliau palaiko nuolatinį ryšį su Vyriausybės, o ypač su Susisiekimo ministerijos vadovais bei jų atstovais dėl tinkamų finansavimo apimčių užtikrinimo“ – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Nuo gegužės 21 d. eismas nuo Baltijos pr. žiedinės sankryžos Vilniaus plentu Jakų žiedo link vyks viena eismo juosta, o vykstant nuo Jakų žiedo į miesto pusę eismas bus nukreipiamas į pietinę Vilniaus pl. dalį, kur eismas bus organizuojamas dviem eismo juostomis. Planuojama, kad šiaurinė Vilniaus pl. atkarpa bus uždaryta apie 4 mėn. Eismo ribojimai išliks ir Baltijos pr. šiauriniame ruože, kuris yra uždarytas nuo kovo antros pusės.

Automobilių vairuotojų prašome pagal galimybes rinktis kitus patekimo į miestą bei išvažiavimo kelius. Savivaldybė jau baigė rekonstrukciją Pajūrio gatvėje, kuria patogiai galima susisiekti tarp Palangos plento ir šiaurinės miesto dalies. Vykstantiems į ar iš šiaurinės miesto dalies taip pat siūlome naudotis Tilžės bei Liepų gatvėmis. Pietinėje miesto pusėje patogiausia su rajonu susisiekti bus naująja Lypkių gatve, kur įrengta ir laikina pervaža per geležinkelį, taip pat Rimkų gatve“, – sako Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Įgyvendinus rekonstrukcijos projektą Vilniaus plentą ir Baltijos prospektą rytų – vakarų kryptimi sujungs virš žiedinės sankryžos iškilusi estakada, o pati sankryža bus modernizuota. Visa projekto vertė siekia 30,5 mln. eurų. Darbus planuojama baigti 2023 m. pirmoje pusėje.

Apie eismo ribojimus trumpai:

Vykdant Baltijos pr. ir Šilutės pl. žiedinės sankryžos rekonstravimo darbus, nuo gegužės 21 d. apribojamas transporto priemonių eismas šiaurinėje Vilniaus pl. atkarpoje (žr. eismo organizavimo schemą).

Nuo žiedinės sankryžos eismas Vilniaus plentu Jakų žiedo link vyks viena eismo juosta, o vykstant nuo Jakų žiedo į miesto pusę eismas bus nukreipiamas į pietinę Vilniaus pl. dalį, kurioje eismas bus organizuojamas dviem eismo juostomis.

Planuojama, kad ši Vilniaus pl. šiaurinė atkarpa bus uždaryta apie 4 mėn. Ribojimai šiaurinėje Baltijos pr. atkarpoje išlieka.

Automobilių vairuotojų prašome pagal galimybes aplenkti Vilniaus plentą ir rinktis kitus patekimo į miestą bei išvažiavimo kelius.

Vykstantiems į/iš pietinės miesto dalies:

Nauju keliu su laikina pervaža per geležinkelį Lypkių gatvėje (nuo Šilutės pl., Lypkių g., Statybininkų pr. sankryžos iki kelio Nr. 141 Klaipėda – Šilutė – Jurbarkas).

Rimkų g.

Vykstantiems į/iš šiaurinės miesto dalies:

Rekonstruota Pajūrio g. (pagrindinė Tauralaukio gatvė)

Liepų g.

Tilžės g.

Liepojos pl.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių