Botanikos sodas pradeda eglučių rezervavimą Kalėdoms

Reklama baigsis po sek.

Nors ruduo dar tik įpusėjo, Klaipėdos universiteto Botanikos sode jau gyvenama Kalėdų aktualijomis. Prieš ketvertą metų originalią paslaugą – galimybę išsinuomoti eglutę Kalėdoms – visuomenei pristačiusi sodo komanda, kasmet prieš šventes sulaukia vis daugiau interesantų užklausų, tad jau nuo šiandienos pradeda eglučių rezervavimą.

Kelionėms į švenčiančių klaipėdiškių namus Botanikos sodas paruošė apie 300 eglučių. Jų aukštis nuo 50 cm iki 2 metrų. Eglutės skirtingų rūšių – paprastosios, dygiosios, žmonių dar vadinamos sidabrinėmis, keletas baltųjų ir kėniai. Skirtingų ūgių ir rūšių žaliaskarių nuoma kainuos skirtingai – nuo 10 iki 28 eurų, bet… Jeigu eglutę išsinuomojęs žmogus po švenčių į Botanikos sodą ją atveš gyvą ir sveiką, jam bus grąžinta pusė sumos.

Ne ekonominis motyvas žmones atveda į Botanikos sodą,- tvirtina jo darbuotojai. „Klientai sako, jog jiems skauda širdį atitarnavusį medelį palikti prie šiukšlių konteinerio arba matyti, kaip nudžiūsta vazonuose pirktos eglės su pažeistomis šaknimis. Mūsų medeliai, keliaujantys į klientų namus, yra tvirti, įsišakniję. Grįžusius juos kruopščiai prižiūrime ir palepiname, kad kitąmet jie galėtų vėl svečiuotis Kalėdas švenčiančių žmonių namuose“,- sako KU Botanikos sodo Dendrologinės kolekcijos kuratorė Jurgita Ignotienė. Iš praėjusiais metais susigrąžintų eglučių nepavyko išsaugoti tik poros dešimčių, visos kitos jau paruoštos naujai šventinei kelionei.

Apžiūrėti ir išsirinkti eglutę gražiausioms metų šventėms galima atvykus į Botanikos sodą. Beje, rezervavus žaliaskarę ir sumokėjus už ją mokestį, nebūtina jau dabar išsivežti į namus. Medelis bus saugomas Botanikos sode, kol nuomininkai ją sugalvos puošti.

Šventėms išsirinktą žaliaskarę grąžinti reikės iki kitų metų sausio 10-osios.

Informacija dėl rezervavimo teikiama tel. 8 46 398833.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių