Danės upėje ketvirtą kartą skendo norvegų laivas

Reklama baigsis po sek.

Ole Willassen“ Danės upėje stovintis laivas ir vėl išbandė uostamiesčio tarnybų bei vadovų kantrybę. Šį rytą norvegų laivas pakrypo ir vėl pradėjo skęsti. Tai jau ketvirtas kartas, kuomet atsakingoms tarnyboms tenka pumpuoti vandenį iš jo vidaus, greta esančią akvatoriją aptverti galimą teršalų plitimą į vandenį stabdančiomis boninėmis užtvaromis.

Ole Willassen” – šio laivo pavadinimas jau tapo savotišku keiksmažodžiu klaipėdiečiams. Jo skendimo Danės upėje istorija verta atskiros istorijos ir kone vietos Gineso rekordo knygoje – daugkartinis skendimas toje pačioje vietoje. Bandant buksyruoti jį į jau suderintą vietą, tik pajudinus jis ir vėl pradėjo grimzti, o tai labai aiškus signalas apie tikrąją jo būklę“, – neslėpė Klaipėdos miesto meras.

Šio norvegų laivos likimas po kelių skendimo incidentų rudenį buvo svarstytas ir savivaldybės vadovų pasitarimuose. Tąsyk buvo užsimota rūpesčių keliančią vandens transporto priemonę iš Danės upės iškelti per 10 dienų, tačiau sprendimas taip ir nebuvo įgyvendintas. Ketvirtasis skendimas privertė miesto valdžią nedelsiant imtis veiksmų.

Šiandien toje istorijoje paaiškėjo galutinis sprendimas – tik ką kalbėjau su Danės krantinių operatoriumi ir sutarta dėl to, kad pačiu artimiausiu metu jis bus utilizuojamas vietoje, ką jau seniau buvau siūlęs ne kartą. Tad toks liūdnokas, bet neišvengiamas šio daugiaserijinio trilerio finalas, – socialinio tinklo paskyroje rašė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Ole Wilassen“ – istorinis Norvegijos laivas, pastatytas dar 1948 metais. Jis Danės krantinėje du kartus skendo praėjusiais metais ir vieną kartą šių metų rugpjūtį.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių