Dėmesio klaipėdiečiai! Nepaprastasis skubus įspėjimas

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos miesto savivaldybė neseniai išplatino visiems pranešimus į mobiliuosius telefonus, kad Metalo g. 16, Klaipėdoje, galimai į aplinką pateko pavojingos medžiagos. Rekomenduojama Klaipėdos miesto ir rajono gyventojams, pajutus įtartiną kvapą lauke, nedelsiant eiti į patalpas, užsandarinti langus, išjungti visas vėdinimo sistemas.

Penktadienio ryte “Orion Global PET” gamyklos biokuro katilinės šildymo sistemoje pratekėjo šilumnešio agentas, dėl to aukštoje temperatūroje susidarė dūmai. Priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos atvyko budėti į įvykio vietą dėl užsidegimo pavojaus, tačiau gaisras nekilo. Incidentas įvyko 10:50 val.

Dėl biokuro katilinės šildymo sistemoje laikinai susidariusių dūmų, pagal įmonės avarijų likvidavimo planą buvo evakuoti teritorijoje buvę neoperatyvinės srities darbuotojai.

Dėl incidento žmonių sveikatai pakenkimų nenustatyta.

Nutraukus biokuro padavimą ir deginimą bei vėstant katilinės įrenginiams, apie 12:38 val., užfiksuotas  lokalus sprogimas katilinėje. Pirminiais duomenis, sprogti galėjo vienas katilinės filtrų.

Kompanijos gamybinė veikla tęsiama be pertrūkio. Pastebėjus incidentą, biokuro katilas buvo iš karto išjungtas, o energijos gamyba įmonės reikmėms iš biokuro buvo laikinai perjungta į gamtines dujas.

Aiškinamasi įvykio aplinkybes.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių