FNTT Klaipėdos apygardos valdyba tikrino kaip smulkusis verslas laikosi karantino režimo

Reklama baigsis po sek.

Patikrinus vienos uostamiesčio verslininkės masažo saloną, nustatyta, kad moteris, nepaisydama karantino, per savaitę suteikė paslaugas šešiems asmenims ir gavo 200 eurų pajamų, kurių į apskaitą neįtraukė. Verslininkė klientus aptarnavo maskuodama savo veiklą: iš išorės masažo salonas būdavo užrakintas, užuolaidos užtrauktos. Klientai būdavo registruojami telefonu ir įleidžiami iš kitos namo pusės, pro kurią gyventojai patenka į savo butus. Patikrinimo metu paimti užrašai, kuriuose verslininkė žymėjo pas ją apsilankančius klientus.

Dar vienas patikrinimas Klaipėdoje atliktas mažojoje bendrijoje, kuri verčiasi prekyba gėlėmis. Nors tokia prekyba karantino metu galima tik internetu, pirkėjais apsimetusiems FNTT pareigūnams nekilo sunkumų patekti į minėtą saloną bei nusipirkti 30 eurų kainavusių gėlių, už kurias jie kasos kvito, be abejo, negavo. Patikrinimo metu nustatyta, kad nuo kovo 13 dienos gėlių salone kasos aparatas išjungtas ir nenaudojamas, tačiau prekyba tęsiasi. Taip pat nustatyta, kad gėles išvežiojo nelegaliai įdarbintas asmuo.

Verslininkams gresia administracinės nuobaudos ne tik dėl karantino tvarkos pažeidimo, bet ir dėl nelegalaus darbo, pajamų neapskaitymo bei kasos kvitų neišdavimo.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių