Gaisre žuvo žmogus

Reklama baigsis po sek.

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti  62 gaisrų ir atliko  83 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Penktadienį, 4.41 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Karčiupio kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė mūrinis dviejų aukštų daugiabutis. Namo palėpėje jie rado apdegusį vyro kūną. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė du antrame aukšte esantys kambariai, vandeniu buvo sulieti pirmojo ir antrojo aukštų kambariai. Ugniagesiai iš antrojo aukšto išnešė du propano dujų balionus. Įvykis tiriamas.

Apie 16 val. Šalčininkų rajone, Butrimonių seniūnijoje, Versekėlės kaime, liepsnojo medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė ir įgriuvo jo stogas, apdegė sienos, sudegė apie 3 t šieno ir šiaudų. Ugniagesiai išsaugojo du šalia esančius medinius pastatus.

Apie 23 val. Kazlų Rūdos savivaldybėje, Kvietiškio kaime, atvira liepsna degė pirtis ir garažas. Gaisro metu sudegė garaže buvęs automobilis „Fiat“, namų apyvokos daiktai, 2 kub. m ąžuolinių lentų, įrankiai. Ugniagesiai išsaugojo šalia esantį gyvenamąjį namą, ūkinį pastatą ir pavėsinę, taip pat išgelbėjo prie garažo buvusį šunį.

Šeštadienį apie 19 val. Vilniuje, Grigiškėse, įmonėse teritorijoje, atvira liepsna degė sukrautos malkos. Gaisro metu apdegė ir vandeniu buvo sulieta apie 150 kub. m malkų. Perkrauti malkas buvo pasitelktas įmonės kranas.

Sekmadienį prieš vidurdienį Kauno rajone, Vandžiogalos seniūnijoje, Ąžuolyno kaime, liepsnojo sodo namelis. Gaisro metu namelis sudegė iki pamatų. Ugniagesiai iš jo išnešė 2 dujų balionus.

Šeštadienį rytą Panevėžio rajone, Velžio seniūnijoje, Dembavos kaime, nusekusiame priešgaisriniame tvenkinyje buvo pastebėtas vyro kūnas. Ugniagesiai jį ištraukė.

13.25 val. Šilutės rajone, Juknaičių seniūnijoje, Pašyšių kaime, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Audi A6“ ir „Subaru“. Automobilyje „Audi“ prispaustą vairuotoją išlaisvino ugniagesiai. Jis buvo perduotas medikams.

18.03 val. buvo gautas pranešimas, kad Mažeikių rajone, Tirkšlių miestelyje, gyvenamajame name sprogo kietojo kuro katilas. Atvykus ugniagesiams, degimo nebuvo. Incidento metu nukentėjo 2 žmonės. Jie buvo išvežti į ligoninę.

22.26 val. Šalčininkų rajone, Kalesninkų seniūnijoje, Purvėnų kaime, eismo įvykio metu automobilis „BMW 530“ trenkėsi į pakelės medį. Automobilyje buvo prispaustas vairuotojas. Ugniagesiai nukentėjusį žmogų išlaisvino ir perdavė medikams. Jie taip pat nupjovė pavojingai pasvirusį medį.

Sekmadienį rytą Utenos rajone, Užpalių miestelyje, upėje, apie 30 m nuo kranto, pastebėtas plūduriuojantis žmogaus kūnas. Ugniagesiai vyro kūną ištraukė į krantą.

15.26 val. Anykščių rajone, kelyje Svėdasai – Anykščiai, susidūrė 3 transporto priemonės: vilkikas „DAF“, lengvasis automobilis „Honda Jazz“ ir pienovežis „Volvo“. Iš automobilio „Honda Jazz“ ugniagesiai išlaisvino vairuotoją. Moteris buvo išvežta į gydymo įstaigą.

17.52 val. Anykščių rajone, Kavarsko seniūnijoje, Domeikių kaime, eismo įvykio metu susidūrė 4 automobiliai. Automobilyje „Rover“ prispaustą žmogų išlaisvino ugniagesiai. Jis buvo perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę.

21.30 val. gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Bukonių seniūnijoje, Liepių kaime, vyrą prispaudė tekinimo staklės. Naudodami pneumatinę pagalvę ugniagesiai pakėlė stakles ir išlaisvino žmogų. Nukentėjusysis buvo perduotas medikams.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių