Gedminų gatvėje apgadinti daugiau nei 10 automobilių

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ketvirtadienio naktį gavo pranešimą, kad Klaipėdoje, Gedminų gatvėje Audi vairuotojas kliudė keletą šalikelėje stovėjusių daugiabučių namų gyventojų automobilių. Nuvykus į įvykio vietą, policijos pareigūnai pastebėjo, kad eismo įvykį sukėlusio automobilio vairuotojas, gimęs 1981 m., kalba nerišliai. Į alkoholio matuoklį vyriškis įpūtė 0.00 prom. Kilus įtarimui, kad galbūt žmogus yra vartojęs narkotinių ar psichotropinių medžiagų, Audi vairuotojas pristatytas medikams dėl tyrimų. Šiuo metu laukiama rezultatų ir išvadų.

Paprašytas nupasakoti įvykio aplinkybes ir galimas priežastis, vairuotojas teigė, kad kelią pastojo katė. Vėliau užsiminė ir apie stabdžių gedimą. Policijos pareigūnai, apžiūrėję automobilį, salone rado švirkšto antgalį bei apdegintą valgomąjį šaukštą.

Nors iš pradžių buvo manyta, kad Audi automobilis kliudė tik kelias transporto priemones, šios dienos 10 val. duomenimis iš viso buvo apgadinti 12 įvairių markių automobilių. Policijos pareigūnai neatmeta galimybės, kad nukentėjusiųjų gali būti ir daugiau, nes ne visi gyventojai dar po nakties apžiūrėjo savo automobilius, neturėjo priežasties kur nors vykti. Gedminų gatvėje gyvenantys ar šiąnakt šioje teritorijoje palikę savo transporto priemonę, pastebėję galimus apgadinimus, kurių nebuvo anksčiau, raginami apie tai informuoti policijos pareigūnus.

Pradėta administracinė teisena. Kliudytų automobilių savininkai skaičiuoja patirtą žalą.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių