Grasino susprogdinti vaikų darželį

Reklama baigsis po sek.

Vėlų trečiadienio vakarą, apie 20 val. 52 min. į Bendrąjį pagalbos centrą telefonu paskambino vyras, kuris pranešė, kad po 5 minučių Klaipėdoje, Sausio 15-osios g., sprogs vaikų darželis. Į įvykio vietą skubiai išvyko trys policijos pareigūnų ekipažai. Patikrinimo metu sprogmenų ar kitų įsilaužimo požymių nerasta. Netrukus buvo surastas ir melagingos informacijos pranešėjas.

1969 metais gimęs vyriškis rastas savo namuose. Jis buvo neblaivus – į alkoholio matuoklį įpūtė 2,15 promilės. Įtariamasis sulaikymo metu neslėpė savo neigiamų emocijų. Keiksnojo policijos pareigūnus bei teigė, kad pasipiktinimą sukėlė trečiadienio dieną gautas protokolas už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą. Neatmetama galimybė, kad pranešimas apie vaikų darželio susprogdinimą galėjo būti tarsi atlygis už gautą administracinę nuobaudą.

Vyriškis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Ten jis praleido apie 3 valandas, vėliau paleistas namo. Dėl melagingo pranešimo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 285 str. 1 d. Asmuo gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių