Grubliauskas – situacija kaista ir įtampa didėja

Reklama baigsis po sek.

Vakar jau gautas spec. siuntinys (19.000 respiratorių, vienakartinės pirštinės ir kt.) iš Vilniaus, vyksta intensyvus galingojo tyrimų aparato pastatymo ir montavimo bei derinimo darbai ir jau netruks jis pradės savo darbą.

Vakar mūsų mobiliosioms „medikų kuopoms“, atliekančioms patikrinimus keltuose, darbo buvo labai daug, nes keltai buvo net keturi, ir jei iki pietų buvo dirbama pagal naują tvarką, kai keleiviai buvo tikrinami „pagal simptomatiką“, tai po pietų… ir vėl tvarka pasikeitė, ir vėl tikrinami visi be išlygų.

Apie incidentus nepranešta, tik vienas buvęs klaipėdietis karantinuosis 14 dienų viešbutyje, o penki iš jų pasirinko tą patį variantą, bet viešbutyje laukdami, kol saugiu būdu bus užtikrintas parvykimas į jų savivaldybes. Beje, pora keleivių iš paskutiniojo kelto į viešbutį išvyko „užsupti ir įšilę“, bet tikiuosi iki kelionės namų link „išsivėdins“.


Situacija KUL (Klaipėdos universitetinė ligoninė) kaista ir įtampa, jaučiant vis intensyvesnį COVID-19 viruso spaudimą, didėja kone kas valandą. Paskutinėmis žiniomis, patikrinus didžiąją dalį Neurochirurginio skyriaus medikų, jų tyrimai buvo neigiami, o tai reiškia, kad, dėkui Dievui, bent kol kas sergančiųjų medikų, dirbančių KUL, gretos nepasipildė ir taip norėtųsi, kad ta tendencija daugiau nebesikeistų. Bet identifikuotas vienas atvejis darbuotojai iš KJL (Klaipėdos jūrininkų ligoninė), jos vadovas apie tai informuotas, manau, netrukus apie tai bus papasakota išsamiau.


KUL medikai įtaria, kad būtent šiame skyriuje (Neurochirurgijos) infekcija paplito nuo vieno iš ligonių (kuriems atliekamos būtinosios operacijos), užkrečiant kitus ligonius bei gydytojus, identifikuoti net penki jų, gulėję dviejose skirtingose palatose. Ir ta situacija padiktavo operatyvų ir būtiną sprendimą – skyrius operatyviai karantinuojamas, visi sergantys ligoniai iškeliami, atliekami visi kiti būtini veiksmai tokioje situacijoje. Medikai ir vadovybė be miego dirbo visą naktį ir dabar visa ši „evakuacija“ jau baigta.


Būkite sveiki visi ir padarykite viską, kas nuo jūsų priklauso, kad taip ir būtų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių