Gyventojų prašoma informuoti apie neatvykimą testuotis į mobiliuosius punktus

Reklama baigsis po sek.

Padaugėjus privalomai profilaktiškai testuotis turinčių asmenų, mobiliuosiuose punktuose sparčiai mažėja laisvų vietų skaičius. Kai kur eilėse tenka laukti net savaitę. Į gyventojus kreipiasi Klaipėdos miesto bei Kretingos rajono savivaldybių administracijos, ragindamos apie neatvykimą informuoti iš anksto ir tokiu būdu užleisti savo vietą to laukiantiems.

Į Klaipėdos mobilų punktą kasdien COVID-19 tyrimams neatvyksta apie 20 proc. iš anksto profilaktiniam testavimui užsiregistravusių gyventojų ir apie 5 proc. PGR tyrimui iš anksto užsiregistravusių asmenų, o tai yra apie 160 asmenų kasdien. Tiek pat gyventojų per dieną galimybės testuotis netenka.

Jeigu pasikeitė Jūsų planai ir nusprendėte nebesitestuoti, prašome atšaukti savo registraciją – parašyti laišką adresu info@1808.lt, nurodyti registracijos numerį, vardą ir pavardę. Pasirūpinkite, kad galimybe testuotis galėtų pasinaudoti kiti, kuriems reikalinga ši paslauga. Būkime supratingi ir draugiški“, – rašoma uostamiesčio savivaldybės socialiniame tinkle.

Tokiu pačiu prašymu gyventojus būti atsakingais ragina ir Kretingos rajono savivaldybės administracija.

Kretingos mobiliame punkte kasdien atliekama apie 100 COVID-19 tyrimų, tačiau ne visi gyventojai iš anksto užsiregistravę atvyksta, todėl dalis gyventojų galimybės testuotis netenka. Jeigu užsiregistravote atlikti COVID-19 tyrimą mobiliame punkte, bet negalite atvykti, informuokite. Tai galite padaryti parašydami laišką adresu info@1808.lt, nurodant registracijos numerį, vardą ir pavardę. Būkime supratingi ir pasikeitus planams suteikime galimybę testuotis tiems, kam ši paslauga reikalinga“, – Kretingos rajono savivaldybės administracija.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių