Ieškomas dingęs be žinios A. Gudžiūnas

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios Arūno Gudžiūno, gim. 1964 m., paieškos.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 2020-05-15 A. Gudžiūnas atvyko į Klaipėdos miestą ir 2020-05-16 d., apie 21.00 val., galimai išvyko į Jonavą, bei dingo be žinios. Paskutinį kartą su juo bendrauta telefonu 2020-05-16, dingusiajam būnant Klaipėdos mieste, vėliau su A. Gudžiūnu galimybės susisiekti nebuvo, asmens telefonas buvo išjungtas.

A. Gudžiūno požymiai: apie 170 cm. ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, plaukai trumpai kirpti, tamsūs, pražilę, vyras nešiojo dantų protezus. Vilkėjo juodos spalvos trumpą striukę, melsvos spalvos bliuzoną, tamsios spalvos megstinį aukštu kaklu , juodos spalvos sportines kelnes, avėjo juodos spalvos batus. Su savimi turėjo vyrišką (medžiaginę) rankinę.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad A. Gudžiūnas 2020-05-17 galėjo būti Gargžduose bei degalinėje Vilniaus pl., Saulažolių k., Klaipėdos rajone.

Ką nors žinančius apie galimą asmens buvimo vietą, prašome susisiekti su tyrėja S. Zabite, el.p. simona.zabite@policija.lt, arba tel 8700 60923.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių