Intensyviau bus testuojami Kretingos rajono gyventojai

Reklama baigsis po sek.

Praėjusią savaitę nustačius du naujus koronaviruso atvejus Kretingos rajone (infekcija užsikrėtė užsienyje buvę pranciškonų vienuoliai), Sveikatos apsaugos ministro sprendimu, gyventojai liepos 13-19 dienomis bus intensyviau profilaktiškai tiriami dėl koronaviruso infekcijos.

Registracija vykdoma Karštąja koronos linija numeriu 1808, norintys išsitirti turi nuvykti į Klaipėdos mobilų punktą, esantį Dubysos g. 10, Klaipėda. Paskambinus būtina informuoti, kad esate Kretingos rajono gyventojas ir norite išsitirti prevenciškai. 

Šią savaitę profilaktiškai bus tiriami Kretingos rajono gydymo įstaigų ir socialinės globos įstaigų darbuotojai. Gydymo įstaigų pacientai bus tiriami atsitiktine tvarka. Taip pat prevenciškai išsitirti kviečiami kitų įstaigų darbuotojai, kurių darbo specifika susijusi su klientų aptarnavimu, pavyzdžiui, dirbantys vaistinėse, parduotuvėse.

Patvirtintas Lietuvos epidemiologinis rodiklis yra 1,9 atvejo, tenkančio 100 tūkst. gyventojų. Testavimo apimtys didinamos tose savivaldybėse, kuriose sergamumo rodiklis 100 tūkst. gyventojų yra didesnis kaip 5 ir per paskutines 14 dienų yra nustatytas daugiau nei vienas užsikrėtimu koronaviruso infekcija atvejis.

Šią savaitę intensyvesnis testavimas dėl koronaviruso taip pat bus atliekamas Vilniaus, Anykščių ir Trakų rajonų savivaldybėse.

Šios dienos duomenimis, Kretingos rajone koronaviruso infekcija serga 2 asmenys. 

Sprendimas Nr. V-1639 dėl didelės ir mažos rizikos savivaldybių nustatymo

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių