Iš pareigų traukiasi Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius

Reklama baigsis po sek.

Šiandien Kretingos rajono savivaldybės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Artūras Bogdanovas pranešė, kad nusprendė trauktis iš savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų. Jis rašė:

Pastarieji pusantrų metų buvo tikrai įdomūs. Pradėjęs dirbti savivaldybės administracijos vadovu, radau nemažai problemų – permainų reikėjo administracijoje, permainos buvo būtinos ir visame rajone. Trūko sporto ir laisvalaikio infrastruktūros, keliai ir šaligatviai apgailėtinos būklės.

Reikėjo pokyčių ir kuo greičiau. Subalansavus 2019 metų išlaidas, išaugus pajamoms, jau šiais metais galėjom daugiau dėmesio skirti darbams. Mano siūlymu atsirado papildomos finansavimo eilutės Gargždų ir Sendvario infrastruktūrai, mano siūlymas prieš kelis mėnesius buvo ir beveik pusę milijono skirti kitų seniūnijų keliams. Džiaugiuosi, jog pavyko gauti pritarimą politikų tarpe.

Rezultatas akivaizdus – tvarkomos gatvės, atsiranda nauji pėsčiųjų takai. Tuo pačiu juda ir dideli infrastruktūriniai projektai – daugiafunkcis sporto centras, Gargždų kultūros centro renovacijos projektas, autobusų stotis.

Politikų pritarimas buvo svarbus. Ir jį turėjau, bet pamažu koalicijos partnerių tikslai pasikeitė. Dabar pagrindinis tikslas – trinkelės, o ne žmonės.

Todėl žengiu žingsnį, kuriam ruošiausi jau porą mėnesių. Traukiuosi iš administracijos direktoriaus pareigų. Tai nėra spontaniškas sprendimas, jis gerai apgalvotas. Matau, kad nebeturiu galimybės konstruktyviai dirbti su dabartine koalicija. Nuoširdžiausios sėkmės Merui ir visai komandai.

Dabar pailsėsiu, skirsiu daugiau dėmesio šeimai, ypač šiuo metu, kai artėja šventės. Svarbiausia juk artimieji, o visą kitą tik detalės. Be to, kai vieni horizontai užsidaro, kiti – atsiveria.

Gražių visiems švenčių!

P.S. Nuotraukoje darbo atributas, kurio naujajam vadovui artėjančiais metais labai prireiks. Prasidės Gargždų autobusų stoties, daugiafunkcio sporto centro statybos, Kultūros centro renovacija ir daugelis kitų projektų.“

Rajono meras Bronius Markauskas apie tokį A. Bogdanovo sprendimą teigė išgirdęs vakar, vėlai vakare.

Labai gaila, kad tokie posūkiai vyksta. Čia nemanau, kad praradimas man, kaip merui, ar tarybai, bet rajonui, nes akivaizdžiai matyti, kad darbai labai sparčiai buvo pajudėję.<…>Ir koalicijos partneriam šokas yra, tikrai neprarado jis koalicijos pasitikėjimo, bet, turbūt, per sunku yra dirbti jaunam žmogui, administratoriui, vadybininkui su politikais. Natūralu, kad kaišioja pagalius į ratus, čia nieko naujo. Tai ir yra politika“,- apgailestavo B. Markauskas.

Naujo administracijos direktoriaus kandidatūra, mero teikimu, turės pasiekti rajono tarybą per 2 mėnesius, o kol kas, greičiausiai, šias pareigas laikinai užims pavaduotojas Justas Ruškys.

Rajono meras teigė kol kas naujo kandidato į administracijos vadovo postą neturįs.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių