Įvykių suvestinė: 2 sukčiavimo atvejai ir girtas vairuotojas

Reklama baigsis po sek.

Praėjsuią parą Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėti du tyrimai dėl sukčiavimo. Vienu atveju automobilį iš užsienio norėjęs įsigyti plungiškis neteko daugiau nei 6000 eurų.

Antradienį į Plungės rajono policijos komisariatą kreipėsi 1992 m. gimęs vyras, kuris pranešė, kad socialiniame tinkle ieškojo asmenų, galinčių iš užsienio parvežti automobilį. Su juo susisiekė nepažįstamas vyras, kuris nurodė turintis tokias paslaugas teikiančią įmonę.   2020–07–08 pareiškėjas sumokėjo sutartą sumą – 6300 eurų, automobilį parvežti buvo pažadėta 2020–07–13, tačiau iki šiol pareiškėjas automobilio negavo, sumokėtų pinigų atgauti taip pat nepavyksta. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Mažesnio masto sukčiavimas praėjusią parą įvykdytas uostamiestyje. Apie 13:00 val. Baltijos pr., Klaipėdoje, į 1960 m. gimusio vyro butą atėjo nepažįstamas vyras, kuris pasakė, kad patikrins, ar turimi pinigai nėra padirbti. Patikėjęs svečiu vyriškis pastarajam pateikė savo turimas santaupas. Sukčius, paėmęs pranešėjui priklausančius 750 eurų, pasišalino. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Praėjusią parą policijos pareigūnams teko kovoti ne tik su sukčiavimu, bet ir kontroliuoti vairuotojų blaivumą. Antradienio rytą, apie 07.40 val. Plungės r., kelyje Mažeikiai – Plungė – Tauragė, ties Užupių k., automobilio „Škoda Fabia“ vairuotojui, 1972 m. gimusiam vyrui, buvo nustatytas 1,54 prom. neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 (1) str. 1 d.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių