J. Narkevičius Antikorupcijos komisijai nepateikė tyrimui svarbios informacijos

Reklama baigsis po sek.

Šiandien vyko Seimo Antikorupcijos komisijos posėdis, kuriame parlamentarai tikėjosi išgirsti susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus atsakymus dėl VĮ „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto“ direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti konkurso aplinkybių. Nors ministras į posėdį atvyko, komisijai prašomos informacijos ir dokumentų, motyvuodamas asmens duomenų apsauga, nepateikė.

Komisija alternatyviai balsavo dėl atliekamo tyrimo pertraukos, kol ministras pateiks prašomus dokumentus, arba – dėl kreipimosi į Generalinę prokuratūrą. Kadangi J. Narkevičius įsipareigojo per savaitę pateikti prašomus dokumentus, balsuojant nuspręsta daryti pertrauką iki kitos savaitės trečiadienio. Planuojamas komisijos posėdis – birželio 10 d.

Komisija taip pat priėmė sprendimą kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją dėl paaiškinimų pateikimo apie susisiekimo ministro minimus negalimus komisijai pateikti dokumentus, kuriuose galimai yra asmens duomenų.

Sprendimas atlikti tyrimą dėl VĮ „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto“ direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti konkurso skaidrumo priimtas komisijos posėdyje šių metų balandžio 22 d. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių