Judėjimo kontrolė: savaitgalį pradėtos 42 teisenos

Reklama baigsis po sek.

Praėjusį savairtgalį, sausio 8-10 dienomis, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ir vėl dėmesį skyrė judėjiom ribojimo šalies viduje kontrolei užtikrinti. Daugiausiai transporto priemonių buvo patikrinta uostamiestyje bei Palangoje: apgręžti 54 automobiliai, už karantino sąlygų nesilaikymą pradėtos 42 administracinės teisenos.

Per dvi savaitgalio dienas Klaipėdos mieste iš viso buvo patikrinta 7985 transporto priemonių. Neįleista įvažiuoti į uostamiestį arba palikti šią savivaldybę 23 transporto priemonėms. Kontrolės metu surašyta 30 protokolų dėl įvairių KET pažeidimų (saugos diržo nesegėjimas, automobilio eksploatavimas vasarinėmis padangomis, mobilaus ryšio priemonių naudojimas ir pan.). Taip pat pradėtos 7-ios administracinės teisenos pagal ANK 45 strp. – asmenys nesilaikė karantino nustatytų reikalavimų arba automobilyje kartu vyko daugiau nei 2 skirtingų šeimos ūkių nariai).

Didžiausias transporto priemonių srautas buvo stebimas kontrolės postuose Palangoje. Per savaitgalį pareigūnai iš viso patikrino 6168 automobilius, 31 iš jų teko apsisukti ir grįžti namo. Kontrolės metu užfiksuoti 28 KET pažeidimai. Net 35 protokolai surašyti pagal ANK 45 straipsnį, asmenims pradėtos administracinės teisenos dėl karantino sąlygų nesilaikymo.

Žiemos pramogautojai nenubausti

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai savaitgalį vykdė ne tik judėjimo šalies viduje ribojimo kontrolę, tačiau stebėjo ir viešąsias miesto erdves, kaip jose žmonės laikosi nustatytų karantino sąlygų reikalavimų. Patikrinimai buvo vykdomi parkuose, skveruose, paplūdimiuose. Iškritus gausiam sniegui ir gyventojams panorus pasimėgauti žiemos pramogomis, aplankytas ir I. Simonaitytės kalnas.

Nei vienam klaipėdiečiui nesurašytas administracinių nusižengimų protokolas. Kai kurie asmenys įspėti tinkamai dėvėti kaukę bei laikytis būtino 2 metrų socialinio atstumo.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių