Jūroje skendęs jaunuolis – neišgyveno

Reklama baigsis po sek.

Antradienio vakarą iš uostamiesčio ligoninės Klaipėdos apskrities policijos komisariate gautas pranešimas, kad apie 17.05 val. mirė 2004 m. gimęs (16 m.), jūroje, ties antrąja Melnrage, skendęs nepilnametis. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Pirmadienį tarp Antrosios Melnragės ir Neįgaliųjų paplūdimių įvyko skendimas. Septynių paauglių (14-16 metų) grupė II-osios Melnragės paplūdimyje ties tinklinio aikštele nutarė išsimaudyti. Draugų kompanija nuplaukė už plūdurų. Tai pastebėję gelbėtojai iš karto sureagavo ir per garsiakalbį įspėjo jaunuolius nedelsiant grįžti į krantą. Paaugliai pakluso ir vykdė gelbėtojų nurodymus, tačiau 2 jaunuoliai nemokėjo plaukti – grįžtant arčiau kranto srovė juos nunešė į duobę. Du paaugliai pradėjo skęsti, likę iš duobės išplaukė patys.

„Buvo karšta diena, jūroje maudėsi daug žmonių, be galo dėkojame jiems, vienam iš paauglių jie padėjo saugiai grįžti į krantą, jis grąžintas sąmoningas, šoko būsenos bei jam nustatyta hipotermija, išgabentas greitosios automobiliu į ligoninę“, – teigė BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojas ir gelbėtojų vadovas Aleksandras Siakki.

Antrasis skęstantysis, 16 metų paauglys, taip pat nemokėjęs plaukti, iš karto dingo po vandeniu. Jaunuolis vandens motociklu buvo transportuotas į krantą. Jis buvo be sąmonės. Jam buvo atliekamas dirbtinis kvėpavimas iki kol atvyko medikai. Gaivinimą pamainomis vykdė ir gydytojai, ir policijos pareigūnai, ir gelbėtojai. Gaivinimas dar truko apie pusantros valandos. Buvo panaudotas ir defibriliatorius, tačiau vien jo nepakako. Tada dar buvo ant krūtinės jam uždėtas specialus robotas, spaudžiantis krūtinę, ir tik tuomet paauglį saugiai transportavome iki greitosios medicinos pagalbos automobilio. Vaikinas buvo atgaivintas pakeliui į ligoninę, sunkios būklės, paniro į komą.

Užuojauta šeimai ir artimiesiems.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių