Jūros šventė – lankytinų vietų sąrašas

Reklama baigsis po sek.

Iki didžiojo Klaipėdos miesto festivalio, nuo 1934 metų organizuojamo tradicinio renginio Jūros šventės likus lygiai savaitei, organizatoriai šiandien surengtoje spaudos konferencijoje atskleidė, kokia programa šiemet džiugins klaipėdiečius ir miesto svečius. Dėl šalyje susiklosčiusios epidemiologinės situacijos renginio kūrybinė komanda buvo priversta atsisakyti didžiausių ir labiausiai žmonių dėmesį sutelkiančių pramogų – tradicinės Jūros šventės eisenos, vietoj jos vyks į Klaipėdą atplauksiančių burlaivių paradas mariose. Žmonės taip pat šiemet neišvys šokančių bei dainuojančių fontanų programos bei trijų dienų pramogų maratoną vainikuojančio baigiamojo akordo – fejerverkų. Taip pat nebus svečių iš užsienio, kurie įprastai atveždavo atraktyvias, stebinančias pramogas šventės dalyviams. Taip pat dėl reikalavimų laikytis saugaus atstumo tarp prekybos vietų ir mieste vyksiančios Danės upės krantinių rekonstrukcijos, pirkėjai neturės galimybės mėgautis prekybinės mugės teikiamu šurmuliu ir įvairenybėmis – prekybos vietų skaičius ženkliai mažesnis ir retesnis.

Nepaisant kitokios, ilgamečiams Jūros šventės gerbėjams neįprastos liepos mėnesio pabaigos, tris dienas truksiančiame renginyje žmonės galės stebėti drakonų valčių lenktynes, kurios vyks Dangės upėje, jose dalyvaus 36 komandos. Klaipėdiečiai turės galimybę pasigrožėti ir Dangės flotile, kuri taip pat atplauks į upę, vyks įvairūs koncertai, menininkų pasirodymai, atraktyvios pramogos vaikams. Tačiau visa tai žmonės galės stebėti arba įsitraukti į veiklas tik nuolat būdami mieste: šiemet siekiant išvengti galimo koronaviruso plitimo, masinių žmonių susibūrimo, šventės programoje bus nurodyta tik įvykis ir jo vieta, tikslaus laiko – nėra.

Siekiant išvengti galimo koronaviruso plitimo grėsmės, dauguma Jūros šventės veiklų, renginių miestiečiai bei Klaipėdos svečiai galės stebėti nuotoliniu būdu įvairiose medijose, virtualioje erdvėje.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių