Ką 2021-ieji žada visiems zodiako ženklams?

Reklama baigsis po sek.

2020-ieji, Žiurkės metai, nepašykštėjo stulbinamai nemalonių staigmenų. Pasaulinė pandemija, daugybė nekaltų žmonių mirčių, suvaržyti gyvenimai, smunkanti ekonomika- tai tik dalis iššūkių, neišvengiamai persikelsiančių ir į ateinančius metus. Ar pavyks pagaliau susidoroti su šiais nemalonumais? Kokiomis nuotaikomis gyvensime Jaučio metais? Tikėdami, ar juokais, prieš Naujuosius, dažnai atsakymų ieškome žvaigždėse.

Astrologė Violeta Liaugminienė Balticum žiūrovams ir skaitytojams papasakojo, ko galima tikėtis iš ateinančių, Baltojo Metalinio Jaučio metų ir kas laukia visų 12-kos zodiako ženklų.

Metų pradžia šiemet- ypatingai svarbi, nes dvi planetos-gigantai – Jupiteris ir Saturnas – bus šalia viena kitos. Tokia jungtis gali būti kartą per 20 metų. Formuojasi naujas požiūris į viską. Nuo šių metų prasidės jungtis oro stichijos ženkle. Jei iki šiol pasaulis buvo labiau orientuotas į materijos gerinimą ir kūrimą, dabar labiau pereisim į žinių poreikį, sąmoningumo vystymą“,- pranašavo V. Liaugminienė.

Astrologė pridūrė, jog 2020-ieji mus mokė kantrybės, atsakomybės, ištvermės ir jei šias pamokas išmokome, į kitus metus galime žengti drąsiai. Tačiau jei to neįsisavinome, Vandenio ženklo valdomi 2021-ieji gali būti griuvimų ir vidinių mėtymų, blaškymų metai, mat tai- laisvės laikotarpis, o ja neįmanoma mėgautis be atsakomybės ir tvirtų pamatinių vertybių.

Amerikietiški kalneliai mus lydės visus metus. Nuolat jausim turbulenciją. <…>Tik vasarą bus lengviau. Jupiteris perbėgs iš vandenio zodiako ženklo ten, kur jo pozicija lengva ir harmoninga“,- guodžiančią prognozę išsakė astrologė.

Nors bendroji artėjančių metų prognozė ramybės nežada, kai kuriems zodiako ženklams šis laikas bus itin sėkmingas ir malonus.

Avinas

Avinui praėję 2020-ieji buvo sudėtingi. Artėjantys žada net labai senų svajonių, planų realizaciją. Šio ženklo atstovams labai svarbu bus ieškoti bendraminčių, artimų sielai žmonių. Atsargumo prireiks finansiniuose reikaluose.

Jautis

Juodasis mėnulis Jaučio ženkle laikysis iki liepos vidurio. Tai pareikalaus budrumo, sąmoningumo, atsargumo. Gali būti juntami nuotaikų svyravimai, energijos stygius, padidėjęs nuovargis. Jaučio ženklo atstovams artėjantys metai bus itin palankūs karjeros, darbo srityje.

Dvyniai

Šio ženklo žmonėms metai itin palankūs stiprinti autoritetą, įvaizdį, siekti išsilavinimo, keliauti, mokytis užsienio kalbų. Liepos viduryje į šį ženklą įėjęs juodasis mėnulis privers griebtis budrumo, atsargumo, teks kovoti su ydomis, nerimu.

Vėžys

Turbulencijos metai. Palankus laikas drąsiems, stipriems šio ženklo atstovams, jiems drąsiai galima imti paskolas, kurti verslus, rizikuoti. Jautresniems „vėžiams“ derėtų metus praleisti atsargiau. Jiems tai- išbandymų metai.

Liūtas

Liūto ženklui ateinantys metai bus daug palankesni už praėjusius. Pagrindinė 2021-ųjų tema „liūtams“- santykiai. Tiek gyvenimo, tiek darbinės partnerystės srityse. Taip pat labai svarbu įvaizdžio formavimas, diplomatija. Derėtų pasirūpinti gebėjimu bendrauti su kitais ir juos išgirsti.

Mergelė

2021-ieji „mergelėms“ bus atsakingi, darbo, profesijos įsitvirtinimo metai. Šie metai gali pareikalauti daugiau ištvermės, rūpesčio buitimi ir artimaisiais. Tai metai, kuomet reikia peržiūrėti savo gyvenseną, pasirūpinti sveikata.

Skorpionas

Metai bus susiję su namais, šeima. Tinkamas metas pakeisti gyvenamą vietą, įsigyti, ar pagerinti namus. „Skorpionų“ vasarą laukia palankus meilei laikas.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams prasidės patys sėkmingiausi metai. Jie bus susiję su asmeniniu gyvenimu, meile, kūryba, vaikais. Pastariesiems gerėtų skirti labai daug dėmesio. Neturintiems atžalų bus labai tinkamas laikas jų susilaukti. Taip pat palankus metas ieškoti ir sutikti savo gyvenimo meilę, kurti savo asmenybę, būti ryškiems ir matomiems.

Šaulys

Lengvi metai. Didelių užduočių nėra. Tiks kurti ir plėsti savo bendravimo ratą, siekti žinių. Mokslus geriau rinktis trumpalaikius, neuniversitetinius: vairavimo, kalbų kursus, socialinių tinklų siūlomi seminarai. Svarbu bus giminės, komunikacija, kelionės.

Ožiaragis

Pastarieji metai šio ženklo atstovams buvo labai svarbūs formuojant ateinančių 12-kos metų ciklą. Jei šiemet jie buvo darbštūs, atsakingi, ištvermingi, tuomet Jaučio metai gali atnešti finansinę sėkmę. Galima ieškoti papildomų uždarbio šaltinių, derėtų vengti paskolų, pradėti taupyti. Metų pabaigoje „ožiaragiai’ galėtų būti labai pagerinę savo finansinę padėtį. Svarbu bus pasirūpinti savo energija.

Vandenis

2021-aisiais šis ženklas formuos naują 12-kos metų ciklą. Tai reiškia, kad jiems reikės būti aktyviems, drąsiems, savarankiškiems. Dėmesys bus sukoncentruotas būtent į juos. Derėtų pasirūpinti savimi, savo asmenybės formavimu, vystymu. Tai gali būti labai sėkmingi metai.

Žuvys

Pats palankiausias metas bus vasara. Tuomet bus daugiau energijos, aktyvumo, sėkmės. Ateinantys metai skatins žuvų ženklo atstovus gilintis į savo dvasinį, vidinį pasaulį, pasirūpinti savo psichologine gerove.

Astrologė perspėjo, kad šios pranašystės yra tik gairės, sudarytos iš bendro kelių planetų išsidėstymo tam tikru metu. Šia informacija nederėtų vadovautis aklai.

Pasitinkant Naujuosius metus V. Liaugminienė visiems zodiako ženklams siūlė sutelkti dėmesį į savo artimiausius žmones.

Naujų metų naktį mėnulis bus Vėžio ženkle. Labai tiktų būti šeimoje. Namus derėtų puošti metaliniais akcentais, aukso, sidabro, balta spalvomis. Pastaroji šiemet- sėkmės, laimės simbolis“,- sakė astrologė.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių