Karantiną siūloma pratęsti iki gruodžio vidurio

Reklama baigsis po sek.

Iš pradžių buvo svarstoma karantiną pratęsti iki gruodžio 31-osios dienos, kad šis terminas apimtų ir didžiąsias metų šventes, tokiu būdu išvengiant žmonių migracijos bei naujų atvejų skaičiaus didėjimo. Tačiau visgi COVID-19 komitete šiandien buvo nutarta šį terminą trumpinti. Vyriausybei bus teikiamas siūlymas karantiną pratęsti iki gruodžio vidurio. Sprendimas bus priimtas ateinantį trečiadienį. 

Buvo apsispręsta visgi priimti spendimą iki šitos Vyriausybės įgaliojimų nutrūkimo, ir jau kita, nauja Vyriausybė galės apsispręsti tiek dėl termino, tiek dėl kitų ribojimų. Tikrai nuolat girdime apie kažkokį naują Covid-19 situacijos valdymą, tai galbūt jie turi savo kitokį planą, gal apsieis ir išspręs visa tai ne karantinu, tai dėl to ir buvo apsispręsta siūlyti ne iki gruodžio pabaigos, o trumpiau“, – teigė A. Veryga.

Ar Šv. Kalėdas sutiksime karantine, ar su kur kas švelnesniais ribojimais, kol kas nežinia. Net jeigu ir režimas nebūtų pratęstas iki metų pabaigos, visgi žmonės raginami įventes sutikti tik savo šeimos narių tarpe.

Kol kas apie Kalėdas sunku pasakyti. Jeigu situacija pagerės, matyt, kad ribojimų judėjimo tarp miestų vargu ar imsis kita Vyriausybė, bet kad raginimų netrūks Kalėdas sutikti savo šeimos rate, nevykti, nebendrauti su asmenimis rizikos grupėje, tai tų raginimų tik padaugės. Miestai jau dabar ruošiasi kitokiam šventiniam laikotarpiui: nevyks susibūrimai, mugės, renginiai“, – A. Veryga.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių