Keliuose – sunkiai apgirtę vairuotojai

Reklama baigsis po sek.

Pirmadienio vakarą, apie 17.30 val. Kretingoje, Grafų Tiškevičių gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje sustabdyto automobilio „Mazda 323“ vairuotojui, gimusiam 1976 m., nustatytas 2.62 prom. neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės vairavimo būnant neblaiviam.

Tą patį vakarą policijos pareigūnai sustabdė ne tik sunkiai apgirtusį, tačiau ir teisės vairuoti neturintį asmenį su techniškai netvarkinga transporto priemone. Apie 22.50 val. Palangoje, S. Dariaus ir S. Girėno g., sustabdyto automobilio „SAAB“ vairuotojui, gimusiam 1989 m., nustatytas 2,59 prom. neblaivumas. Taip pat nustatyta, kad vyras neturi teisės vairuoti, nėra atlikęs privalomosios automobilio techninės apžiūros. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės vairavimo būnant neblaiviam.

Transporto priemonių vairavimas, esant vairuotojams neblaiviems, kai nustatomas vidutinis (nuo 1,51 iki 2,5 promilės) arba sunkus (nuo 2,51 promilės ir daugiau) neblaivumo laipsnis, neblaivumo patikrinimo vengimas, taip pat alkoholio vartojimas po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo užtraukia baudą vairuotojams nuo penkių šimtų septyniasdešimt devynių iki aštuonių šimtų šešiasdešimt aštuonių eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų arba administracinį areštą nuo dešimties iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių