Ketvirtadienis – paskutinė išankstinio balsavimo diena

Reklama baigsis po sek.

Šiemet dėl COVID-19 pandemijos išankstinis balsavimas LR Seimo rinkimuose vykdomas net keturias dienas. Ketvirtadienis yra paskutinė galimybė visos šalies piliečiams savo pareigą atlikti bet kuriame mieste, nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos. Klaipėdoje išankstinio balsavimo vieta – Kultūros centras Žvejų rūmai, adresu Taikos pr. 70. Atvykti čia galima iki pat 20 valandos. Su savimi būtina turėti rinkėjo rinkimų rinkinį – asmens tapatybę liudijantį dokumentą, veidą dengiančią kaukę ir nuosavą rašiklį. Šiandien nesuspėjus atiduoti balso už kandidatus į LR Seimo rinkimus, tai padaryti bus galima pagrindinę rinkimų dieną – spalio 11-ąją. Tuomet rinkėjai jau turės vykti į jų gyvenamajai teritorijai priskirtą apygardą ar apylinkę.

Primename, kad kiekvienas rinkėjas gaus du biuletenius – vieną daugiamandatės (pateiktas 17 politinių partijų sąrašas, kuriame reikės pasirinkti vieną ir žemiau tam skirtuose langeliuose įrašyti iš tos pasirinktos politinės jėgos 5 asmenis, rinkėjo manymu, verčiausius atstovauti Seime) ir vieną vienmandatės apygardos (sąraše – toje apygardoje kandidatuojančių asmenų sąrašas, pasirinkti reikia vieną iš jų).

Nuo penktadienio, spalio 9 dienos, šalies savivaldybėse prasidės išankstinis balsavimas specialiuose punktuose (ligoninėse, globos namuose, privalomosios karo tarnybos patalpose ir pan.) bei namuose.

Nespėjusieji iš anksto atlikti pilietinę pareigą, raginami nepamiršti tai padaryti spalio 11-ąją dieną.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių