Klaipėdoje – 3 nauji koronaviruso atvejai

Reklama baigsis po sek.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro birželio 5 d. 10,14 val. duomenimis, praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 7 nauji koronaviruso infekcijos atvejai. Nors Klaipėdos miesto savivaldybės pateikti duomenys rodo, kad tik 2 iš jų nustatyti uostamiestyje, VšĮ „Klaipėdos universitetinės ligoninės” vyr. gydytojas Vinsas Janušonis patikslino, kad infekuotųjų – vienu daugiau, iš viso 3.

„Iš viso per praėjusią parą Klaipėdoje turime 3 naujus atvejus. Du atvejai yra vietiniai, nežinau, ar galiu skelbti, kad tai yra šeima, vyras ir žmona, o vienas atvejis yra įvežtinis, iš Ispanijos. Jų būklė patenkinama”, – V. Janušonis.

Vyr. gydytojo teigimu, uostamiestyje daugėja įvežtinių atvejų. Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorija nustatė jau ketvirtąjį atvejį per savaitę.

„Sunku prognozuoti, ar jų daugės, bet elgtis reikia atsargiai visiems. Iš tikro, atsirado ir iš Saudo Arabijos, ir iš kitų valstybių. Ten, matyt, jūreiviai, na mes negalim tiksliai žinot ir pasakyti, bet mes taip manome, kad jūreiviai, kurie dirba ir plaukioja. Taip kad įvežtinių yra, iš Švedijos buvo vienas, iš Danijos”, – V. Janušonis.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių