Klaipėdoje bus minima Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis diena

Reklama baigsis po sek.

Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis diena bus minima visuose didžiuosiuose šalies miestuose, Klaipėdoje – 2020 m. spalio 16 d. 14 – 17 val. Atgimimo aikštėje bei Danės krantinėje tarp Pilies ir Biržos tiltų.  Minėjimą rengia Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras su Nacionaline asociacija prieš prekybą žmonėmis, kuri vienija pagrindines šalies nevyriausybines organizacijas, teikiančias kompleksinę pagalbą prekybos žmonėmis aukoms.

Bendradarbiaujant su Lietuvos policija, savivaldybėmis, bendruomenėmis rengiama socialinė kampanija apie prekybą žmonėmis –  performansas „Pirmiausia paskutinė mergina“ („The Last Girl First“). Vyks interaktyvūs pasirodymai seksualinio išnaudojimo tema, bus įrengta erdvė susitikimams ir pokalbiams su renginio dalyviais ar žiūrovais, kitoms prevencinėms veikloms vykdyti. Tuo siekiama jaunimui ir Klaipėdos bendruomenės nariams priimtina forma skleisti informaciją apie seksualinio išnaudojimo prostitucijos tikslais, prekybos žmonėmis ir asmenų įtraukimo į tai pavojus. Renginio metu bus aiškinama ir kokią pagalbą gali gauti prekybos žmonėmis aukos, kur galima kreiptis informacijos ar pagalbos, patekus į prekybos žmonėmis pinkles.

Renginyje dalyvaus Socialinių mokslų kolegijos studentai ir jų vaidybos dėstytoja, aktorė, Pagalbos moterims linijos savanorė Eglė Jackaitė.

Kviečiame dalyvauti!

Siekiant reguliuoti dalyvių srautus, organizatoriai prašo į renginį registruotis iš anksto: registracija

Jei dėl Covid – 19 viruso grėsmės renginį tektų atšaukti, jį planuojama perkelti į skaitmeninę erdvę (apie tai bus pranešta atskirai).

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių