Klaipėdoje ir Plungėje sulaikyti jaunuoliai su narkotinėmis medžiagomis

Reklama baigsis po sek.

Ketvirtadienį Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėti trys tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Į pareigūnų akiratį atstitiktinai Klaipėdoje bei Plungėje pateko trys jaunuoliai.

Spalio 15 d. apie 19.45 val. Plungėje, V. Mačernio g., patruliuojantiems pareigūnams įtarimų sukėlė kelkraščiu ėjęs 2002 m. gimęs jaunuolis, kuris, pareigūnams priėjus, numetė saujoje laikytą folijos lankstinuką su, kaip įtariama, augalinės kilmės narkotine medžiaga. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Tą pačią dieną apie 22.00 val. Sankryžos g., Klaipėdoje, automobilių stovėjimo aikštelėje, patikrinus automobilį „Audi A4“, aptiktas stiklinis indelis, kuriame buvo žalsvos spalvos, augalinės kilmės, įtariama, narkotinė medžiaga. Sulaikytas ir į areštinę uždarytas 1987 m. gimęs vyras. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Ketvirtadienį, apie 21.00 val. Plungėje, Paprūdžio g., patruliuojantys pareigūnai pastebėjo pėsčiųjų taku einantį jaunuolį, kuris, pamatęs juos, greitai pasuko už pastato ir kažką išmetė. Pareigūnai toje vietoje rado ir paėmė folijos lankstinuką su augalinės kilmės, įtariama, narkotine medžiaga. Atlikę dalinę 1998 m. gimusio vaikino apžiūrą, rado vieną pakelį kontrabandinių cigarečių„NZ Gold“. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių