Klaipėdoje prasidėjo lengvosios atletikos čempionatas

Reklama baigsis po sek.

Trečiadienio popietę uostamiesčio centriniame stadione prasidėjo jau tradiciniu sporto renginiu tapęs atviras Klaipėdos miesto lengvosios atletikos čempionatas. Renginys tęsis net dvi dienas (šiandien ir rytoj nuo 16 val.), o varžybose dalyvauti panoro arti šimto geriausių sportininkų iš visos Lietuvos.

„Tai yra atranka dalyvavimui Lietuvos lengvosios atletikos čempionate. Džiaugiamės, kad oras šiandien puiku ir dalyvių netrūksta. Yra nemažai komandų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių. Yra nemažas būrys ir mūsų pasididžiavimą keliančių dalyvių – pasirodyti disko metime turėtų Andrius Gudžius, Domantas Poška, Aleksas Abromavičius, 100 metrų bėgime turėtų pasirodyti Karolina Dėliautaitė. Pasirodys ir būrys klaipėdiečių lengvaatlečių – Benediktas Mickus, Erika Kruminaitė, barjeriniame bėgime mūsų jaunoji žvaigždutė Gabija Klimukaitė. Laukiame gerų rezultatų iš visų”, – teigė Raimonda Murašovienė, Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Įvairaus amžiaus sportininkai šiandien varžosi 100 metrų barjeriniame bėgime, 100 lygiame bėgime, 400 ir 1500 metrų bėgime, taip pat šuolio į aukštį, į tolį, rutulio stūmimo, disko metimo rungtyse. Rytoj dalyviai savo jėgas išbandys ieties metime, trišuolyje, šuolyje su kartimi, taip pat 400 metrų barjeriniame bėgime, lenktyniaus bėgdami 800, 200 ir 3000 metrų trasoje.

Raimonda Murašovienė neslėpė džiaugsmo, kad pavyko suorganizuoti čempionatą, nes valstybinio karantino metu šis tikslas ilgą laiką atrodė nepasiekiamas. Pasibaigus suvaržymams, tai jau antrasis lengvaatlečių sporto renginys uostamiestyje.

„Dalyviai karantino laikotarpiu tikrai treniravosi visomis įmanomomis sąlygomis. Čempionate dalyvauja tie labiausiai motyvuoti, iš širdies sportuojantys, kuriems lengvoji atletika yra gyvenimo labai svarbi dalis. Džiugu, kad jų tiek daug”, – R. Murašovienė.

Dvi čempionato dienas įvairiose rungtyse varžysis ne tik jauniai ir jaunimas, tačiau ir suaugusieji. Jų rezultatai nulems, kas pateks į rugpjūčio 7-8 dienomis vyksiantį Lietuvos čempionatą, o geriausiai pasirodę jauniai turės progą jėgas išbandyti liepos 17-18 d. Alytuje vyksiančiose šalies varžybose.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių