Klaipėdoje startavo 15-oji paramos akcija „Maltiečių sriuba“

Reklama baigsis po sek.

Maltiečių sriuba“ – jau penkioliktus metus vykstanti labdaros akcija, kurios tikslas surinkti lėšų skurdžiai gyvenančių vienišų senyvo amžiaus žmonių globai ir maitinimui. Šiųmetės akcijos visos Lietuvos ambasada tapo Klaipėda, o ambasadore paskelbta Inga Grubliauskienė.

Kviečiame visas įmones, bendroves, klubus ir bendruomenes organizuoti savo kolektyvuose gerumo akcijas ir pasidalinti savo gerumu su stokojančiais senoliais. Karantino akivaizdoje mes visi dar labiau suprantame, ką reiškia socialinė izoliacija. Tik visi kartu mes esame stiprūs, o duodanti ranka tuščia nebūna“, – kalbėjo akcijos „Maltiečių sriuba“ ambasadorė I. Grubliauskienė.

Kasmetinė akcija šiemet užsibrėžė tikslą – surinkti 260 tūkstančių eurų – ši suma leis pasirūpinti net 2600 skurdo, ligų, vienatvės kamuojamų senolių. Paramos akcijos startą susirinkę maltiečių bičiuliai ir partneriai simboliškai paminėjo pilstydami sriubą.

Norintys tapti akcijos partneriais ir bičiuliais kviečiami registruotis el. paštu darius.einars@maltieciai.lt. Aukoti galite trumpaisiais numeriais: 1410 – 10 eurų, 1418 – 3 eurai arba pervesdami aukas į sąskaitą: LT224010051001901200 Gavėjas: Maltos ordino pagalbos tarnyba. Daugiau informacijos ir galimybių paaukoti rasite maltieciusriuba.lt.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių