Klaipėdoje su įkalčiais sulaikyti narkotinių medžiagų platinimu įtariami asmenys

Play Video
Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė narkotines (psichotropines) medžiagas įtariama platinusius asmenis ir kvaišalų pirkėjus.

Dar 2019 m. spalio mėn. Klaipėdoje, Naikupės g., policijos pareigūnai sulaikė vienoje iš Klaipėdos rajono įmonių dirbantį 41 m. vyriškį. Asmens apžiūros metu rasta narkotinės medžiagos – heroino. Šis vyriškis teisėsaugai žinomas – 2018 metais jis buvo nuteistas dėl analogiškos nusikalstamos veikos padarymo.

Tęsiant tyrimo veiksmus 2020 m. liepos mėn. Klaipėdoje, Paryžiaus Komunos g., sulaikyta 37 m. amžiaus, anksčiau neteista, niekur nedirbanti klaipėdietė. Jos asmens kratos metu rasta apie 14 g. psichotropinės medžiagos – amfetamino.

Tą pačią dieną pareigūnai Klaipėdoje, Taikos pr., sulaikė minėtą psichotropinę medžiagą įtariama platinusią, niekur nedirbančią 41 m. uostamiesčio gyventoją. Atlikus kratą šios, anksčiau neteistos, moters gyvenamojoje vietoje rasta apie 24 g. amfetamino, heroino ir metadono mišinio bei svarstyklės su kanapių pėdsakais.

Taip pat šios operacijos metu Klaipėdoje, Debreceno g., sulaikytas 29 m. amžiaus vyras, įtariama pardavęs narkotines ir psichotropines medžiagas jau minėtiems – 41 m. amžiaus vyriškiui ir to paties amžiaus moteriai.

Atliktų kratų 29 m. amžiaus vyro gyvenamosiose vietose metu rasta apie 124 g. amfetamino, 29 g. kokaino, 11 g. heroino, kanapių, metadono bei dvejos elektroninės svarstyklės su narkotinių medžiagų pėdsakais.

Šis vienoje iš Palangos įmonių dirbantis vyras teisėsaugai taip pat žinomas – 2020 m. teistas už fizinio asmens dokumento neteisėtą įgijimą ir panaudojimą.

Visi keturi įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau vienam įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dviem įtariamosioms – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje. Ketvirtam įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių