Klaipėdos apskrities pareigūnams įkliuvo keletas brakonierių

Reklama baigsis po sek.

Per keletą pastarųjų dienų Klaipėdos apskrities policijos pareigūnams įkliuvo keli vyrai, galimai neleistinais būdais ketinę apsirūpinti šviežia žuvimi.

Šiąnakt, balandžio 28 d., apie 2.00 val. Skuodo mieste patruliuojantys pareigūnai, važiuodami Gedimino gatve, per Bartuvos upės tiltą, pakrantėje pastebėjo šviečiantį žibintą. Privažiavę arčiau upės, pareigūnai pamatė tris asmenis, kurie sparčiu žingsniu bandė pasišalinti, nereagavo į reikalavimą sustoti. Sulaikyti 1969 m., 1980 m. ir 1994 m. gimę vyrai įtikinamai paaiškinti, ką veikia naktį prie upės ir kodėl jų batai bei kelnės šlapi, negalėjo. Tačiau pareigūnai ant kranto aptiko virvę, prie kurios buvo pririštas ir į vandenį įleistas tinklas. Žuvies jį ištraukus – nerasta. Informacija tolimesniam tyrimui perduota aplinkos apsaugos specialistams.

Tuo metu Kretingos rajono pareigūnams įkliuvę vyrai vežėsi nemažą, įtariama, neleistinai sugautą nėgių laimikį.

Šeštadienio, balandžio 25 d. naktį, apie 2:50 val., Kretingoje, Klaipėdos gatvėje pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „Renault Megane Scenic“. Jo bagažinėje buvo rasti šlapi guminiai batai ir plastikinis maišas su gyvomis nėgėmis. Vienas iš automobilio keleivių – 1974 m. gimęs vyras – prisipažino, kad žuvys priklauso jam. Toliau įvykį tyrę Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė, kad vyras Kretingoje, Akmenos-Danės upėje, rankomis sugavo 212 vienetų upinių nėgių, o šias žuvis žvejoti rankomis yra draudžiama. Taip žuvų ištekliams buvo padaryta 1908 eurų žala. Asmeniui surašytas Administracinių nusižengimų protokolas pagal LR ANK 291 str. 4 d.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių