Klaipėdos „Dragūnas“ – 3-ioje BHL turnyrinės lentelės vietoje

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos rankinio klubas „Dragūnas“ sekmadienį Baltijos rankinio lygos (BHL) rungtynėse namuose rezultatu 39:30 (17:14) nugalėjo estų ekipą “Viljandi” HC ir įsirašė dar du taškus.

Pirmajame kėlinyje “Dragūnas” nelengvai, tačiau krovėsi persvarą (4:1, 7:4, 12:8, 15:12) ir ilsėtis išėjo būdamas priekyje trimis įvarčiais – 17:14.

Antrąją rungtynių pusę tiek “Dragūnas”, tiek “Viljandi” pradėjo panašiu tempu ir žaidimas tolygiai klostėsi du trečdalius kėlinio – 19:17, 24:21, 29:26.

Tada aikštelės šeimininkai sužaidė atkarpą 4:0 ir padino savo atotrūkį iki septynių įvarčių, o paskutinėmis minutėmis dar šiek tiek atitolo, švęsdami pergalę rezultatu 39:30.

Po rungtynių „Dragūno“ žaidėjas Lukas Juškėnas teigė, kad buvo svarbu išlaikyti koncentraciją.

„Gerai, kad šiandien išlaikėme koncentraciją puolime, tik gynyboje kažkodėl labai sunkiai buvo. Praleidome 30 įvarčių, tai gana daug nuo tokios jaunos komandos. Tačiau gerai, kad išlaikėme koncentraciją, sumetėme savo įvarčius, buvo perimti keli kamuoliai ir tais lengvais įvarčiais, manau, laimėjome. Žinoma, norėjosi, kad būtų šiek tiek lengviau”, – pripažino L. Juškėnas.

„Dragūnui“ po 7 įvarčius pelnė Mykolas Lapiniauskas ir Gabrielius Virbauskas, 6 (1 iš 7 m) įmetė Lukas Juškėnas, 5 – Benas Butkus, 4 – Gytis Šmantauskas, po 3 pridėjo Laurynas Simonavičius, Rokas Palskys (2 iš 7 m), 2 – Arvydas Bučius, po 1 – Orestas Biknius ir Tomas Valentukevičius.

„Viljandi“ ekipai 11 įvarčių pelnė Mihkel Lopp, 6 (4 iš 7 m) – Hendrik Koks, 4 įmetė Volodymyr Maslak, 3 – Martin Braun, po 2 – Aleksander Pertelson, Mikk Varik ir Mark Lopp.

„Rrungtynės, manau, buvo žymiai geresnės, ypač pirmas kėlinys. Bet apibendrinant gerai, kad yra dvi pergalės – ko mes ir siekėme. Pamatėme, kad dar reikia tobulinti gynybą, nes yra daug nesusikalbėjimo, kuris kyla grynai dėl nekalbėjimo. Nekalbame, nėra komunikacijos tarp žmonių, atsiranda klaidos, kartais visai kvailos, ir dėl to prasileidžiame įvarčius”, – reziumavo L. Juškėnas.

Po rezultatyvaus savaitgalio „Dragūnas“, turintis 6 taškus, BHL turnyrinėje lentelėje pakilo į trečiąją vietą.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių