Klaipėdos džiazo desantas greitkeliu rieda į Kauną

Reklama baigsis po sek.

Praeitą savaitę prasidėjęs ir jau spėjęs sėkmingai įsibėgėti pirmasis Klaipėdos pilies džiazo festivalio ir Kaunas Jazz nemokamų vasaros koncertų ciklas „SUMMER HIGHWAY TO JAZZ“ Amberton Sky21 terasoje kviečia į paskutinį projekto Klaipėdos etapo koncertą. Rugpjūčio 24 d. 19 val. Jus džiugins Ąžuolo Paulausko grupė. Kurio koncertą pristato Kaunas Jazz.

Na, o Klaipėdos džiazo desantas visu greičiu persikelia į Kauną, į naują vietą – verslo centre „Kauno Dokas“ įsikūrusio „Fresh Buffet Medžiotojų užeiga“ terasą. Tikimės, kad nauja įspūdinga vieta ir numatyta išskirtinė projekto programa rugpjučio 24, 25, 26 d. suteiks gausų geros džiazo muzikos ir emocijų pliupsnį!

Visi labai laukiami jau šį pirmadienį pirmajame „SUMMER HIGHWAY TO JAZZ“ koncerte Kaune. Rugpjūčio 24 d.19 val., funk meistrai iš Klaipėdos – SAUSAINIUKAI feat. Paulina Skrabytė.

„Esame neapsakomai laimingos, kad galime dirbti kartu, kad surėmusios pečius nutiėsėme džiazo greitkelį, tarp Kauno ir Klaipėdos. Tikimės, kad pavyks suorganizuoti daugiau projektų, nes šis sulaukė daug šiltų atsiliepimų tiek iš klausytojų, tiek iš muzikantų.“ – kalbėjo Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė ir Kaunas Jazz meno vadovė Indrė Jučaitė Sarneckienė.

Visa programa – Kaunas Jazz ir Klaipėdos Pilies džiazo festivalių Facebook.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių