Klaipėdos paplūdimyje – netradicinio sporto festivalis

Reklama baigsis po sek.

Šį šeštadienį Melnaragės II-ame paplūdimyje vyks unikalus paplūdimio festivalis, kuriame nemokamai netradicinėse sporto rungtyse bei veiklose savo jėgas galės išbandyti ir maži, ir dideli. „Netradicinio sporto paplūdimio festivalį“ organizuoja projektas Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021 su partneriu Sveikatingumo studija „Ginsvė“. 

Organizatoriai kviečia jaunimą bei šeimas su vaikais, mat pastarieji galės dalyvauti vandens šautuvų mūšyje, linksmosiose estafetėse, „lauko virtuvėlėje“, kur karaliaus smėlio ir vandens tešlos, bus statomi ugnikalniai ir sunkvežimių trasos, taip pat mažieji bandys išlaisvinti lede užšaldytus jūrinius gyvūnus. Jaunoms mamytėms vyks šokiai su kūdikiais. Suaugusieji bus kviečiami į rankšluostinį tinklinį, virvės traukimą vandenyje, bėgimą „Nešu porą“, linksmąjį kvadratą, lėkščiasvydį ir t.t. 

Renginio metu bus galimybė pabandyti skrosti bangomis su banglente (vietų skaičius yra ribotas, todėl būtina registracija, apranga ir įranga bus pasirūpinta).

Festivalio metu vyks „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ regbio Grand taurės turnyras. Taip pat Melnragės paplūdimyje bus galimybė ne tik pamatyti iš šono, kaip yra žaidžiamas paplūdimio tenisas, tačiau ir patiems išbandyti šią dinamišką sporto šaką.

Paplūdimio veiklos startuos jau ateinantį šeštadienį nuo 10 val. Antrojoje Melnragėje.

Daugiau informacijos: www.chooseklaipeda.eu 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių