Klaipėdos šventėse – tik vienkartinė tara

Reklama baigsis po sek.

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės prevencijos, Klaipėdos mieste priimtas sprendimas, kad visose šio karštojo sezono metu vyksiančiose šventėse kol kas bus naudojama tik vienkartinė gėrimų tara.

Nors buvo siūlymų jau Jūros šventės metu pereiti prie daugkartinės taros, kurią prekybininkai turėtų atiduoti išplauti tiekėjams, o po to vėl naudoti pakartotinai, kilo abejonių, ar tikrai bus įmanoma užtikrinti visapusišką higieną ir asmenų sveikatos saugumą.

„Pati idėja mažinti plastiko vartojimą yra puiki ir sveikintina, tačiau šiuo metu ją įgyvendinti miesto renginiuose, manau, nėra tinkamas laikas. Jei tai būtų įprastiniai metai be jokio koronaviruso grėsmės šešėlio, turbūt apskirtai nekiltų diskusijų, kuriuo keliu eiti. Tačiau šiuo metu, kol nėra garantijos, kad bus užkirstas kelias viruso plitimui, geriau rizikos išvengti“, – teigė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Sprendimas likti prie vienkartinės taros naudojimo galios ir paskutinį liepos savaitgalį vyksiančios Jūros šventės, ir kitų šią vasarą numatomų miesto renginių metu.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių