Klaipėdos universitete – COVID-19 atvejai

Reklama baigsis po sek.

Vakar dviem Klaipėdos universiteto studentams diagnozuotas susirgimas COVID-19 virusu. Sveikatos mokslų fakulteto Slaugos katedrai apie susirgimą pranešė pati šios katedros studentė, šiuo metu jau esanti izoliacijoje. Susirgimas jai nustatytas atliekant testą prieš studentei pradedant praktiką. Pranešama, kad mergina jaučiasi gerai. Sveikatos mokslų fakultetas tęsia darbą įprasta tvarka, nes studentė iki praktikos čia paskaitų neturėjo.

Susirgimas COVID-19 virusu taip pat nustatytas Vokietijos piliečiui, studijuojančiam Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultete magistrantūros programoje. Sergantysis po teigiamo testo izoliuotas 14-kai dienų, drauge su juo Universiteto bendrabučio bloke gyvenę 3 asmenys taip pat testuoti, visi izoliuoti ir stebimi. Kadangi iki pajuntant susirgimo simptomus studentas dalyvavo tik vienoje tiesioginėje paskaitoje (kitos buvo dėstytos nuotoliniu būdu), Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto darbo šis įvykis taip pat nesutrikdė.

„Apie atvejį informuota paskaitą vedusi dėstytoja bei joje buvę studentai. Kadangi auditorija didelė, o grupėje 6-7 asmenys, saugūs atstumai buvo išlaikyti, tad visiems rekomenduota stebėti savo sveikatą“,- sakė prof. Ligita Šimanskienė, KU SHMF Vadybos katedros vedėja.

Lietuvoje daugėjant užsikrėtimo koronavirusu COVID-19 atvejų, Klaipėdos universiteto vadovai kreipiasi į bendruomenę, prašydami sustiprinti budrumą ir atidžiai laikytis užsikrėtimo rizikas mažinančių rekomendacijų – dažnai plauti rankas, dezinfekuoti jas, bendraujant išlaikyti saugią distanciją, dėvėti apsaugines kaukes, o pajutus galimus ligos simptomus kreiptis į gydytojus.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių