Klaipėdos universitetinėje ligoninėje atnaujinama planinė medicinos pagalba

Reklama baigsis po sek.

VšĮ „Klaipėdos universitetinė ligoninė“ pilnu pajėgumu pradėjo veikti vidaus ligų, kardiologijos, psichiatrijos, reabilitacijos, nervų ligų, vertebroneurologijos, endokrinologijos skyriai. Nuo rugpjūčio mėnesio pradės veikti ir reumatologijos skyrius.

Plečiamos ambulatorinių konsultacijų apimtys – jau konsultuojama kasdien iki 600 pacientų, dirba 32 profilių gydytojai konsultantai.
Didėja planinių operacijų apimtys, įvairių tyrimų – endoskopijų, kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso, radiologinių, laboratorinių  – skaičius.

Gimdyvių vyrams, norintiems dalyvauti gimdyme, jau nebereikės iš anksto atlikti Covid-19 tyrimo – jie bus atliekami nemokamai atvykus kartu su gimdyve.

„Kartu norime priminti, kad išliekame „kovidine“ ligonine, kurioje toliau tiriami įtariami ir gydomi Covid-19 sergantys pacientai. Visam tam būtini dideli papildomi žmogiškieji ir materialiniai ištekliai, struktūriniai pokyčiai. Ligoninės medikai, kiti darbuotojai visa tai supranta ir puikiai dirba. Ačiū visiems“, – teigė vyr. gydytojas Vinsas Janušonis.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių