Klaipėdos „Vyturio“ progimnazija kviečia prisijungti

Reklama baigsis po sek.

Ugdymo įstaiga kviečia registruotis portale https://svietimas.klaipeda.lt/ į Klaipėdos „Vyturio“ progimnaziją, kuri teikia pradinį ir pagrindinį išsilavinimą, yra atvira kaitai, formuojanti savitą, estetiniu, muzikiniu ugdymu pagrįstą mokyklos bendruomenės kultūrą, sveikos gyvensenos įgūdžius.

Progimnazijoje vykdomas kryptingas meninis (muzikinis) ugdymas, todėl mokiniams siūloma rinktis šias veiklas: choro, vokalinių ansamblių, ritmikos užsiėmimus arba yra galimybė mokytis groti individualiais instrumentais – smuiku, kanklėmis, fleita, fortepijonu, pučiamaisiais instrumentais, būgnais.

2021 m. rugsėjo 1 d. planuojama atidaryti tris pirmąsias ir tris penktąsias klases. Progimnazijos mokiniai turės galimybę gilinti žinias per papildomus modulius: matematikos, informacinių technologijų, dailės – teatro. Visų pirmų klasių mokiniams yra galimybė pasirinkti neformaliojo švietimo programą, kurioje bus mokoma anglų kalbos. Kiti ugdytiniai gali rinktis iš 34 neformaliojo švietimo programų.

Mokykloje yra veikianti ir pailgintos dienos grupė (4 val./5 val.), kurioje mokiniai ne tik turiningai praleis savo laiką po pamokų, bet ir atliks namų ruošos darbus.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių