Koronavirusas nustatytas Klaipėdos gaisrininkui

Reklama baigsis po sek.

Covid-19 virusas neaplenkė ir Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos bendruomenės. Ryte į tarnybą atvykęs vyras neslėpė, kad jaučiasi blogai, nejaučia skonio, neužuodžia kvapų. Numanydamas, kad šie simptomai gali būti dėl koronaviruso, pareigūnas su kolegomis bendravo per atstumą, į vidaus patalpas nėjo.

„Pasakė, kad jaučiasi blogai, kažkas negerai, skonio, kvapo nejaučiu, į vidaus patalpas jis net nėjo, nuo visų laikėsi per didesnį nei 2 metrų atstumą. Tuoj pat atšaukėm žmogų iš tarnybos, išsiuntėm pasidaryti testą ir kitą dieną gavo atsakymą, kad jis yra teigiamas. Iš karto buvo patalpos dezinfekuotos“, – teigė Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Marius Garbenis.

Nors koronavirusu sergantis vyras ir nekontaktavo su pamainos kolegomis, pastarieji iš tarnybos buvo taip pat atšaukti ir išsiųsti pasidaryti testą dėl Covid-19. Gauti neigiami atsakymai, jie koronavirusu neužsikrėtę, šiuo metu į tarnybą neina, yra 14 dienų saviizoliacijoje. Į darbą grįš po pakartotinių neigiamų tyrimų.

„Kiek kalbėjau su tuo sergančiu darbuotoju, sakė temperatūra nekyla, kol kas būklė nėra bloga, jaučiasi pakankamai gerai“, – M. Garbenis.

Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos darbas nesutrikęs, saviizoliacijoje esančią pamainą pavaduoja kiti kolegos. Kol kas jokių duomenų apie kitų darbuotojų pasikeitusią sveikatos būklę ar jaučiamus koronavirusui būdingus simptomus nėra.

Pasak M. Garbenio, Covid-19 sergantis pareigūnas nebuvo išvykęs iš Lietuvos ar bendravęs su iš užsienio grįžusiais asmenimis.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių