Kretingiškiai neteko pranciškonų vienuolio: asmuo sirgo koronavirusu

Reklama baigsis po sek.

Vakar vėlų vakarą Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius sulaukė trumposios žinutės, kurios turinys nuliūdino ne tik jį, bet ir visą bendruomenę – antradienį mirė 54 metų amžiaus koronavirusu sirgęs pranciškonų vienuolis.

„Tikslios informacijos,mirties priežasties kol kas mes nežinome. Vakar vėlų vakarą merui apie šią netektį pranešė brolis Astijus. Pranciškonų vienuolis buvo gydomas Vilniuje, Santaros klinikose. Tai jau ketvirtoji mirtis mūsų rajone per visą pandemijos laikotarpį”, – teigė Kretingos rajono savivaldybės mero patarėjas Albertas Barauskas.

Anapilin iškeliavusiam vienuoliui koronaviruso infekcija buvo diagnozuota liepos 7-ąją dieną. Pranciškonas, kartu su kolega, draugu liepos 3 d. grįžo iš Čekijos ir netrukus pajuto simptomus. COVID-19 buvo diagnozuotas ir kartu su juo keliavusiam asmeniui. Pastarasis kol kas dar nėra pasveikęs (pakartotiniai tyrimų rezultatai vis dar teigiami).

Šiuo metu Kretingos rajono savivaldybėje koronavirusu serga 2 asmenys. Naujausias atvejis nustatytas savaitgalį, rugpjūčio 2 dieną Kretingos gyventojui. Asmuo dirba Klaipėdoje, užsikrėtimo aplinkybės nėra nustatytos, atliekamas epidemiologinis tyrimas. Kartu su juo gyvenantys šeimos nariai – izoliacijoje.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių