Kretingoje nustatyti neteisėtai cigaretėmis ir alkoholiu prekiavę asmenys

Reklama baigsis po sek.

Karantino metu, dalis nusikalstamų veikų taip pat perkeliama į elektroninę erdvę – Kretingos rajono pareigūnai socialiniuose tinkluose kurį laiką stebėjo grupę asmenų, galimai vykdžiusių neteisėtą prekybą elektroninėmis cigaretėmis. Septyniems Kretingos miesto ir rajono gyventojams surašyti protokolai dėl neteisėto vertimosi komercine veikla, akcizais apmokestinamų prekių realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką ir tabako gaminių nupirkimą ar kitokį perdavimą nepilnamečiams asmenims (pagal ANK 77, 127 ir 209 straipsnius).

Taip pat, praėjusį savaitgalį pareigūnai Kretingoje vykdė priemonę dėl galimų prekybos alkoholiu pažeidimų. Atliekant kontrolinius pirkimus buvo patikrinti 6 taksi paslaugas teikiantys asmenys, vienas iš jų neuniformuotiems pareigūnams pardavė stiprių alkoholinių gėrimų. Pradėta administracinė teisena pagal ANK 127 ir 209 straipsnius. Šiais metais minėtas taksistas už panašaus pobūdžio nusikalstamą veiką jau buvo baustas, tačiau, deja, pamokos neišmoko.

Kiek ankščiau šiais metais -birželį, vykdant kontrolinį pirkimą, 1959 m. gimusi Kretingos r. gyventoja namuose asmeniui pardavė skardinę alaus, nors leidimo verstis tokia veikla neturėjo. Pareigūnai moters namuose rado dar 19 įvairios talpos butelių stiprių alkoholinių gėrimų, 12 – vyno gėrimų ir sidro, daugiau nei 50 skardinių alaus, pusę litro naminės degtinės ir 172 pakelius įvairių cigarečių su Baltarusijos respublikos banderolėmis, kurių bendra vertė siekia 600 eurų.

Administracinio nusižengimo bylą nagrinėjant Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmuose, moteris pripažino padariusi pažeidimą, savo elgesio gailėjosi. Įsigaliojusiu teismo sprendimu jai skirta 2000 eurų bauda, alkoholiniai gėrimai ir cigaretės – konfiskuoti.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių