Kretingos rajono pareigūnai baigė tyrimą dėl sukčiavimo parduodant išsinuomotus automobilius

Reklama baigsis po sek.

2020 m. gruodžio mėnesio paskutinėmis dienomis Kretingos rajono pareigūnai kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroru baigė ir kaltinamuoju aktu į teismą perdavė baudžiamąją bylą dėl sukčiavimo, didelės vertės sukčiavimo ir dokumentų klastojimo.

Įtariama, kad 1991 m. gimęs įtariamasis iš automobilių nuomos paslaugas teikiančių fizinių ir juridinių asmenų, įvairiuose miestuose – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose – išsinuomodavo automobilius. Po to, per trumpą laiką, jau kaip savo nuosavybę, parduodavo tretiesiems asmenims. Nusikalstamas veikas vykdyti vyras, galimai, pradėjo 2019 m. sausio mėn., intensyviausiai – 2020 m. kovo – balandžio mėn. Taip sukčiaudamas įtariamasis galėjo parduoti 13 BMW, „Volkswagen”, „Ford”, „Audi”, „Toyota” ir „Opel” automobilių, kurių vertė – nuo 1700 iki 15 000 eurų.

Tyrimą vykdę pareigūnai surado beveik visus automobilius, kai kurie buvo pilnos komplektacijos, dalis – pradėti ardyti, ar visiškai išardyti. Tyrimo eigoje įtariamasis mėnesiui buvo suimtas, vėliau teismas jam skyrė  kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą (apykoję).

Į teisiamųjų suolą vėl sėsiantis įtariamasis policijai gerai žinomas – anksčiau teistas jau septynis kartus, taip pat už turtinio pobūdžio nusikaltimus – sukčiavimus, turto iššvaistymus ar pasisavinimus. Dabar didžiausia jam gresianti bausmė yra laisvės atėmimas iki 8 metų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių