Kviečia rinkti veikliausius Klaipėdos jaunimo atstovus

Reklama baigsis po sek.

Šiemet, kaip ir kasmet, Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ organizuoja  „Klaipėdos jaunimo apdovanojimus“. Šios iniciatyvos tikslas – tinkamai įvertinti jaunus žmones, kurie dirba bendram miesto labui.

Tokiu būdu Klaipėdos jaunimo atstovai, jaunos šeimos ar jaunimo organizacijos gauna savo veiklų grįžtamąjį ryšį – pasiekimų įvertinimą. Būtent dėl visuomeniškai veikiančių jaunimo atstovų kiekvienais metais atsiranda naujų lyderių, motyvuoto jaunimo ir dar daugiau kūrybiškų iniciatyvų ar projektų. Iniciatyva „Klaipėdos jaunimo apdovanojimai“ – tai unikali galimybė ne tik tinkamai įvertinti jaunimo nuveiktus darbus ir jų pastangas, bet ir paskatinti Klaipėdos jaunimą prisidėti prie vietinės visuomenės nuolatinio puoselėjimo ir tobulinimo.

Norintys pateikti kandidatus į vieną ar kelias pozicijas turi daug pasirinkimų– nominacijų sąrašas itin platus. Šiemet „Klaipėdos jaunimo apdovanojimams“ pretendentus galima siūlyti net trylikoje skirtingų nominacijų: „Metų savanoris“, „Metų jaunimo organizacija“, „Metų jaunimo projektas“, „Metų jaunimo ambasadorius“, „Metų jaunimo partneris“, „Metų pilietiškiausia organizacija“, „Metų prisikėlimas“, „Metų jaunimo lyderis“, „Metų nugalėtojas“, „Metų aktyviausia jauna šeima“, „Metų jaunasis verslininkas“ ar pačių klaipėdiečių pasiūlytoje nominacijoje.

„Klaipėdos jaunimo apdovanojimų“ organizatoriai skatina atsakingai ir aktyviai teikti kandidatus kiekvienai nominacijai, užpildant šią anketą iki spalio 12 d. Daugiau: http://shorturl.at/yKP27

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių