Labiausiai nukentėjęs „Klaipėdos medienos“ darbuotojas išvežamas į Kauną

Reklama baigsis po sek.

Po pirmadienį nugriaudėjusio sprogimo į Klaipėdos universitetinę ligoninę buvo atvežti 7 nukentėję įmonės „Klaipėdos mediena“ darbuotojai, du kiti asmenys buvo pristatyti į Respublikinę Klaipėdos ligoninę. Tądien reanimacijoje buvo paguldyti 5 vyrai, dviejų iš jų būklė buvo sunki. Šiuo metu intensyviosios terapijos skyriuje guli labiausiai nudegęs, apie 90 proc. viso kūno, pacientas, kitą darbuotoją (apie 33 proc. kūno nudegusį) šiandien konsiliumas svarstys perkelti į Traumatologijos skyrių ir taikyti tolimesnį gydymą, paskirti būtinas odos transplantacijos operacijas specializuotose Kauno klinikose.

Labiausiai nukentėjęs gabenamas į Kauną

Nuo pirmadienio KUL Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje nuolatinėje medikų priežiūroje stebimas 90 proc. kūno sprogimo metu nudegęs AB „Klaipėdos mediena“ darbuotojas. Jo būklė itin sunki, medikai kovoja dėl vyro gyvybės.

Šianden apie vidurdienį vyko gydytojų konsiliumas. Kartu su Kauno nudegimų centro medikais buvo svarstomas klausimas, ar paciento gydymą tęsti Klaipėdoje, ar vežti į Kauną. Akcentuojama, kad pacientas šiuo metu nėra transpotabilus, kelionės gali neišgyventi. Vis dėlto daugumos gydytojų, medikų sprendimu nutarta, kad kur kas tinkamesnis gydymas ligoniui bus taikomas nudegimų centre.

Buvo įvairių nuomonių konsiliumo pasitarime, visgi paciento būklė sunki. Žinoma, labai gerai, kad ne iš karto pacientas buvo vežamas į Kauną, o kelias paras praleidos mūsų ligoninėje, buvo stebima jo būklė. Įvertinus visas aplinkybes nutarta pacientą išvežti į Kauno nudegimų centrą. Asmuo bus gabenamas reanimobiliu, visą kelionę jį lydės medikų komanda, Reanimacijos skyriaus vedėjas“, – teigė KUL vyr. gydytojas prof. dr. V. Janušonis.

Kauno nudegimų centre vyrui bus taikomas reikiamas ir būtinas tolimesnis gydymas, odos persodinimas ir pan.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių