Laikina sutartis su „Grigeo Klaipėda“ – pratęsta

Reklama baigsis po sek.

AB „Klaipėdos vanduo“ pratęsė laikiną sutartį su AB „Grigeo Klaipėda“ dėl nuotekų priėmimo. Šių metų sausį bendrovei „Grigeo Klaipėda“ buvo išduotos prisijungimo sąlygos, kuriose aiškiai nurodyta, kad įmonė negali viršyti suminės taršos norint gamybines atliekas leisti į miesto nuotekų tinklus. „Grigeo Klaipėda“ įgyvendino įmonei keliamus reikalavimus.

„Griežtai kontroliuojame AB „Grigeo Klaipėda“ į miesto nuotekų tinklus išleidžiamų nuotekų taršą. Per mėnesį pastebėjome, kad įmonė stipriai sumažino išleidžiamų teršalų koncentraciją. Tačiau jei suminė tarša viršytų sutartyje nustatytus reikalavimus, AB „Klaipėdos vanduo“ neturės kito pasirinkimo kaip tik uždaryti sklendę ir nuotekų nepriimti.“ – teigė AB „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

„Grigeo Klaipėda“ įvykdė dar sausio mėnesį jiems pateiktas prisijungimo sąlygas: pastatė automatinius mėginių semtuvus, užtikrino duomenų perdavimą į vandenų sistemas. Taip pat įmonei „Grigeo Klaipėda“ yra nustatyta suminė tarša, tam tikras limitas, kiek per mėnesį gali išleisti teršalų (negali viršyti 200 tūkstančių kilogramų).

AB „Klaipėdos vanduo“ sutartį su AB „Grigeo Klaipėda“ pratęsė mėnesiui, iki rugpjūčio 4 dienos.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių